Maj 23 2019 19:54:39
Losowa Fotka
Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Trener
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
Drużyny Młodzieżowe: Orliki GLPN: Sezon 2015/16
Płomień Przyprostynia:



1 - Amani Runiga (29.04.2004) - w rundzie jesiennej w Płomyk Przyprostynia
2 - Mateusz Mały (29.04.2006)
3 - Marcel Klejbuk (19.07.2003)
4 - Marcel Tobys (10.09.2007)
5 - Kacper Nowak (4.11.2004)
7 - Adrian Lewandowski (30.10.2003)
8 - Karol Lichy (11.08.2004)
9 - Mikołaj Maciejewski (22.08.2003)
10 - Ignacy Grześko (21.03.2003)
11 - Michał Szulczyk (10.08.2003)
12 - Igor Michalski (10.04.2003)
13 - Joachim Walentowski (24.09.2003)
14 - Dawid Korcz (11.03.2007)
15 - Kamil Nowak (18.04.2006)
16 - Łukasz Korbanek (14.03.2003)
17 - Daniel Korbanek (17.11.2004)
18 - Michał Kubiak (07.08.2007)
19 - Juliusz Rząd (21.05.2007)
20 - Mateusz Skałecki (13.08.2003)
21 - Alan Pawelski (08.06.2006)
22 - Kacper Piter (23.01.2005) - w rundzie wiosennej w Obra Orlik Zbąszyń
23 - Aleksandra Korcz (29.03.2006)
24 - Łukasz Tomaszewski (11.03.2007)
25 - Piotr Różański (31.01.2007)
26 - Bartosz Krygier (21.12.2004) - w rundzie wiosennej w Płomyk Przyprostynia
27 - Wojciech Ratajczak (25.03.2006)

Trenerzy: Kamil Maciejewski, Przemysław Borkowski

Płomyk Przyprostynia:



1 - Kacper Ratajczak (22.06.2006)
2 - Marcel Dombrowski (13.08.2008)
3 - Kamil Janowski (18.04.2006)
4 - Miłosz Rucioch (27.08.2006)
5 - Korneliusz Knop (20.11.2008)
7 - Mikołaj Rucioch (23.12.2003)
8 - Nikodem Śmiałek (06.08.2005)
9 - Mateusz Tomaszewski (05.05.2005)
10 - Eryk Staśkowiak (12.08.2003)
11 - Robert Kliemann (25.11.2003)
13 - Adam Czubak (26.02.2007)
14 - Oskar Nowacki (23.05.2003)
14 - Nikodem Rzepa (13.12.2007)
15 - Błażej Rucioch (16.02.2008)
16 - Mateusz Chwałkowski (20.10.2003)
17 - Mikołaj Bok (17.03.2005)
18 - Bartosz Krygier (21.12.2004) - w rundzie jesiennej w Płomieniu Przyprostynia
20 - Jakub Dombrowski (27.06.2003)
21 - Dawid Chwałkowski (06.01.2003)
22 - Marcel Szarata (15.11.2006)
23 - Amani Runiga (29.04.2004)- w rundzie wiosennej w Płomień Przyprostynia
24 - Bartosz Brambor (25.10.2006)
25 - Zuzanna Brambor (19.02.2004)
26 - Dawid Kramski (03.10.2003)
27 - Adrian Kramski (30.08.2005)

Trenerzy: Kamil Maciejewski, Przemysław Borkowski

Facebook ...
Nastepny mecz
SENIORZY

Liga Międzyokręgowa



-




PKS Racot - Płomień
26.05.2019 g. 17.00


-




Płomień - Orla Jutrosin
02.06.2019 g. 16.00

B Klasa



-




Borusja Boruja Kościelna - Płomień B
05.06.2019 g. 18.00

ORLIKI GLPN


-




Huragan Łomnica - Płomień
23.05.2019 g. 17.00


-




Obra Młodzik Zbąszyń - Płomyk
24.05.2019 g. 17.00

ROZKŁAD MECZY
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Przetumacz stron

Wygenerowano w sekund: 0.23 10,085,311 unikalne wizyty