Kwiecień 25 2019 08:57:29
Losowa Fotka
Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Trener
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
1% podatku Płomień
Stadion Orzeł

 

ORZEŁ – jesień 2015



 

29.08
17.00 [B KLASA] Obra Zbąszyń – LZS Wąsowo

05.09
11.00 [TRAMPKARZE] Obra Zbąszyń – NAP Nowy Tomyśl
06.09
10.00 [JUNIOR MŁODSZY] Płomień Przyprostynia – NKS Niepruszewo

12.09
11.00 [TRAMPKARZE] Obra Zbąszyń – Orzeł Granowo
13.09
15:00 [B KLASA] Obra Zbąszyń – Gminy Grodzisk Wlkp.

19.09
15.00 [JUNIOR MŁODSZY] Płomień Przyprostynia – Sokół Rakoniewice

26.09
11.00 [TRAMPKARZE] Obra Zbąszyń – Gminy Kamieniec
16.00 [B KLASA] Obra Zbąszyń – Borusja Boruja Kościelna
27.09
14.30 [ORLIKI GLPN] Płomień Przyprostynia – Obra Orlik Zbąszyń
16.00 [B KLASA] Płomień B Przyprostynia – Gminny Grodzisk Wlkp.

30.09
17.00 [ORLIKI GLPN] Obra Orlik Zbąszyń – Obra Młodzik Zbąszyń

03.10
13.00 [MŁODZIK] Obra Zbąszyń – Warta Międzychód
04.10
12.00 [JUNIOR MŁODSZY] Płomień Przyprostynia – Sokół Rakoniewice


11.10
11.00 [MŁODZIK] Obra Zbąszyń – Sokół Rakoniewice
15.00 [B KLASA] Obra Zbąszyń – TS 05 Nowy Tomyśl

13.10
16.00 [ORLIKI GLPN] Obra Młodzik Zbąszyń – Błędno Nądnia

16.10
16.00 [ORLIKI GLPN] Obra Orlik Zbąszyń – Wicher Strzyżewo

18.10
11.00 [JUNIOR MŁODSZY] Płomień Przyprostynia – Lech IV Poznań

24.10
11.00 [TRAMPKARZE] Obra Zbąszyń – Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
13.00 [MŁODZIK] Obra Zbąszyń – Pogoń Lwówek
15.00 [B KLASA] Obra Zbąszyń – Jastrząb Rudniki
25.10
11.00 [B KLASA] Płomień B Przyprostynia – TS 05 Nowy Tomyśl
13.30 [ORLIKI GLPN] Obra Młodzik Zbąszyń – Płomień Przyprostynia
26.10
16.00 [ORLIKI GLPN] Obra Orlik Zbąszyń – Wicher Strzyżewo

31.10
11.00 [MŁODZIK] Obra Zbąszyń – Sokół Pniewy

02.11
16.00 [ORLIKI GLPN] Obra Orlik Zbąszyń  - Płomień Przyprostynia
03.11
16.00 [ORLIKI GLPN] Obra Młodzik Zbąszyń – Płomyk Przyprostynia

05.11
16.00 [ORLIKI GLPN] Obra Orlik Zbąszyń – Obra Młodzik Zbąszyń

07.11
11.00 [MŁODZIK] Obra Zbąszyń – NAP Nowy Tomyśl
14.00 [B KLASA] Obra Zbąszyń – Orzeł Rostarzewo
08.11
11.00 [B KLASA] Płomień B Przyprostynia – Jastrząb Rudniki

14.11
11.00 [TRAMPKARZE] Obra Zbąszyń – Promień Opalenica
15.11
11.00 [ORLIKI GLPN] Obra Młodzik Zbąszyń – Błędno Nądnia
12.15 [ORLIKI GLPN] Obra Orlik Zbąszyń – Płomyk Przyprostynia
14.00 [B KLASA] Płomień B Przyprostynia – Orzeł Rostarzewo 

Facebook ...
Nastepny mecz
SENIORZY

Liga Międzyokręgowa



-




Rawia Rawicz - Płomień
27.04.2019 g. 16.00

B Klasa



-




Płomień B - Korona Bukowiec
28.04.2019 g. 14.00

ORLIKI GLPN


-




Płomień - Obra Młodzik Zbąszyń
29.04.2019 g. 16.00


-




Płomyk - Huragan Łomnica
10.05.2019 g. 18.00

ROZKŁAD MECZY
Przekaż 1% podatku!
przekaż 1%
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Przetumacz stron

Wygenerowano w sekund: 0.15 9,967,869 unikalne wizyty