Październik 20 2019 02:32:30
Losowa Fotka
Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
Archiwum: Sezon 2006/07

Kolejka 1 - 20 sierpnia
Mawit Lwówek     7-1     Płomień Przyprostynia    
[Skręty Wojciech]

Kolejka 2 - 27 sierpnia
Płomień Przyprostynia     5-3     Rzemieślnik Kwilcz    
[Stramski Tomasz-2; Chwałkowski Wojciech-2; Kuszczyk Edwin]

Kolejka 3 - 3 września
Patria Buk     5-1     Płomień Przyprostynia    
[Stramski Tomasz]

Kolejka 4 - 10 września
Płomień Przyprostynia     1-1     KS Sękowo
[Orłowski Andrzej]

Kolejka 5 - 17 września
Ogrol Wojnowice     0-3     Płomień Przyprostynia    
[Chwałkowski Wojciech-2; Kłysz Maurycy]

Kolejka 6 - 24 września
Płomień Przyprostynia     3-1     Wicher Strzyżewo    
[Skręty Wojciech-2; Chwałkowski Wojciech]

Kolejka 7 - 1 października

Borusja Boruja Kościelna     2-6     Płomień Przyprostynia    
[Jankowiak Marek; Skręty Wojciech-3; Chwałkowski Wojciech; Tomiak Tomasz]

Kolejka 8 - 8 października
Płomień Przyprostynia     3-3     Huragan Michorzewo    
[Ciszak Marcin; Tośta Sławomir; Tomiak Tomasz]

Kolejka 9 - 15 października
Sokół II Pniewy     2-0     Płomień Przyprostynia    

Kolejka 10 - 22 października
Sam Jastrzębsko Stare     0-3     Płomień Przyprostynia    
[Kłysz Maurycy; Orłowski Andrzej; Stramski Tomasz]

Kolejka 11 - 29 października
Płomień Przyprostynia     2-1     PAECH Kamionna    
[Chwałkowski Wojciech-2]

Kolejka 12 - 5 listopada
SSG Kamieniec     2-3     Płomień Przyprostynia    
[Dulat Dariusz; Kuszczyk Edwin; Tomiak Tomasz]

Kolejka 13 - 12 listopada
Płomień Przyprostynia     5-1     Orzeł Łowyń    
[Skręty Wojciech-2; Chwałkowski Wojciech-2; Kuszczyk Edwin]    

Kolejka 14 - 31 marca-1 kwietnia

Płomień Przyprostynia     0-1     Mawit Lwówek    

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Rzemieślnik Kwilcz     0-1     Płomień Przyprostynia    
[Tośta Sławomir]

Kolejka 16 - 14-15 kwietnia
Płomień Przyprostynia     1-3     Patria Buk    
[Tośta Sławomir]   

Kolejka 17 - 21-22 kwietnia

KS Sękowo     5-1     Płomień Przyprostynia    
[Chwałkowski Wojciech]

Kolejka 18 - 28-29 kwietnia

Płomień Przyprostynia     2-0     Ogrol Wojnowice    
[Kłysz Maurycy; Orłowski Andrzej]

Kolejka 19 - 3 maja
Wicher Strzyżewo     2-0     Płomień Przyprostynia    

Kolejka 20 - 6 maja
Płomień Przyprostynia     1-2     Borusja Boruja Kościelna    
[Skręty Wojciech]   

Kolejka 21 - 12-13 maja
Huragan Michorzewo     3-1     Płomień Przyprostynia    
[Chwałkowski Wojciech]

Kolejka 22 - 19-20 maja

Płomień Przyprostynia     0-1     Sokół II Pniewy    

Kolejka 23 - 26-27 maja
Płomień Przyprostynia     2-1     Sam Jastrzębsko Stare    
[Fornalkiwicz Grzegorz; Baran Bartosz]   

Kolejka 24 - 2-3 czerwca

PAECH Kamionna     0-2     Płomień Przyprostynia    
[Tośta Sławomir; Skręty Wojciech]

Kolejka 25 - 10 czerwca
Płomień Przyprostynia     1-4     SSG Kamieniec    
[Ciszak Marcin]   

Kolejka 26 - 17 czerwca
Orzeł Łowyń     0-1     Płomień Przyprostynia    
[Chwałkowski Wojciech]

Kadra sezonu 2006/07:
Baran Bartosz (8/1)
Białecki Grzegorz (18/0)
Borkowski Radosław (12/0)
Chwałkowski Wojciech (26/12)
Ciszak Marcin (22/2)
Dulat Radosław (1/0)
Dulat Dariusz (2/1)
Fornalkiewicz Grzegorz (9/1)
Hoffman Bogdan (6/0)
Jankowiak Marek (3/1)
Jankowiak Zbigniew (6/0)
Kłysz Maurycy (19/3)
Kulus Marcin (19/0)
Kuszczyk Edwin (9/3)
Matychowiak Filip (4/0)
Orłowski Andrzej (22/3)
Skręty Wojciech (20/10)
Stramski Tomasz (17/4)
Stramski Stanisław (4/0)
Śmiałek Krzysztof (3/0)
Tomiak Marek (8/0)
Tomiak Tomasz (25/3)
Tomiak Sławomir (25/0)
Tośta Sławomir (24/4)
Wachowski Piotr (8/0)
Zboralski Adrian (9/0)
Zieliński Marek (18/0)
*/ W nawiasach podano:  liczbę  meczy w sezonie 2006/07  / liczbę strzelonych bramek

Lokata   Nazwa zespołu          Mecze  Pkt.  Bramki  
1.  Patria Buk                     26   62   75-23   
2.  Mawit Lwówek                   26   52   57-25   
3.  Huragan Michorzewo             26   45   45-37  
4.  Gminy Kamieniec                26   45   48-40   
5.  Rzemieślnik Kwilcz             26   43   56-36  
6.  Płomień Przyprostynia          26   41   49-51  
7.  Sokół II Pniewy                26   40   42-34  
8.  Ogrol Wojnowice                26   35   37-49 
9.  A.T.E. Wicher Strzyżewo        26   33   39-49  
10.  KS Sękowo                      26   32   50-54   
11.  Warta II M-d Paech Kamionna    26   28   32-34 
12.  Sam Jastrzębsko Stare          26   24   41-65  
13.  Orzeł Łowyń                    26   18   36-54     
14.  Borusja Boruja Kościelna       26   17   33-89   
Facebook ...
Nastepny mecz
SENIORZY

Liga Międzyokręgowa



-




Płomień - Pogoń Smigiel
20.10.2019 g. 15.00

B Klasa



-




Płomień B - Sokół-Orkan Chobienice
20.10.2019 g. 11.00

ORLIKI GLPN


-




Wicher Strzyżewo - Płomień
18.10.2019 g. 16.00

ROZKŁAD MECZY
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Przetumacz stron

Wygenerowano w sekund: 0.09 11,473,682 unikalne wizyty