Październik 20 2019 03:13:01
Losowa Fotka
Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
Archiwum: Sezon 2008/09
POL-CAR, Płomień Przyprostynia

Klasa okręgowa gr. zachodnia:

24.08.2008   Płomień Przyprostynia - Sokół Duszniki 1-0
Bramka: Krzysztof Fleischer;

30.08.2008   Patria Buk - Płomień Przyprostynia 3-0

07.09.2008   Płomień Przyprostynia - TS Skórzewo 2-0
Bramki:  Krzysztof Fleischer, Tomasz Tomiak;

14.09.2008   Remes Promień II Opalenica - Płomień Przyprostynia 1-1
Bramka: Bartosz Nowaczyk;

21.09.2008   Płomień Przyprostynia - Warta Sieraków 2-2
Bramki: Piotr Skotarczyk, Daniel Kulus;

27.09.2008   1 FCL Lusowo - Płomień Przyprostynia 3-0

05.10.2008   Płomień Przyprostynia - Czarni Kaźmierz 2-1
Bramki: Krzysztof Fleischer, Daniel Kulus;

11.10.2008   Lipno Stęszew - Płomień Przyprostynia 0-1
Bramka: Bartosz Nowaczyk;

19.10.2008   Płomień Przyprostynia - Warta II Paech Kamionna-Międzychód 3-1
Bramki: Krzysztof Fleischer, Daniel Kulus, Krzysztof Woźniak;

26.10.2008   Świt Piotrowo - Płomień Przyprostynia 0-3  (walkower)
W meczu 4:1. Bramka: Wojciech Chwałkowski;

02.11.2008   Płomień Przyprostynia - Mawit Lwówek 1-1
Bramka: Krzysztof Fleiscer;

09.11.2008   Płomień Przyprostynia - Pogoń Lwówek 1-3
Bramka: Bartosz Nowaczyk;

15.11.2008   Tarnovia Tarnowo Podg. - Płomień Przyprostynia 0-1
Bramka: Daniel Kulus;

29.03.2009 Sokół Duszniki - Płomień Przyprostynia 2-5
Bramki: Szymon Szulc-3, Jakub Werner, Tomasz Tomiak;

05.04.2009 Płomień Przyprostynia - Patria Buk 1-1
Bramka: Szymon Szulc;

11.04.2009 TS Skórzewo - Płomień Przyprostynia 2-1
Bramka: Szymon Szulc;

19.04.2009 Płomień Przyprostynia - Remes Promień II Opalenica 0-1

26.04.2009 Warta Sieraków - Płomień Przyprostynia 1-0

03.05.2009 Płomień Przyprostynia - 1 FCL Lusowo 1-1
Bramka: Krzysztof Woźniak;

10.05.2009 Czarni Kaźmierz - Płomień Przyprostynia 1-1
Bramka: Jakub Werner;

17.05.2009 Płomień Przyprostynia - Lipno Stęszew 0-0

24.05.2009 Warta II Paech Kamionna-Międzychód - Płomień Przyprostynia 2-3
Bramka: Krzysztof Fleischer, Jakub Werner, bramka samobójcza;

31.05.2009 Płomień Przyprostynia - Świt Piotrowo 1-2
Bramka: Daniel Kulus;

06.06.2009 Mawit Lwówek - Płomień Przyprostynia 0-0

11.06.2009 Pogoń Lwówek - Płomień Przyprostynia 3-3
Bramki: Krzysztof Woźniak, Daniel Borkowski, Szymon Szulc;

14.06.2009 Płomień Przyprostynia - Tarnovia Tarnowo Podg. 1-4
Bramka: Daniel Kulus

WZPN Puchar Polski:

24.09.2008   Obra Zbąszyń - Płomień Przyprostynia 0-3
Bramki: Krzysztof Fleischer, Daniel Kulus, Krzysztof Woźniak;

15.10.2008   Płomień Przyprostynia - Sokół Rakoniewice 2-3
Bramki: Sebastian Bordych, Krzysztof Fleischer;

Bramkarze: Przybylski Mariusz (73-16/0), Borkowski Jakub (91-16/0);
Obrońcy:
Tomiak Sławomir (72-2/0 J), Tomiak Tomasz (74-28/2), Woźniak Przemysław (83-0/0), Borkowski Przemysław (85-21/0), Borkowski Daniel (85-25/1) , Marciniec Michał (87-11/0), Brambor Jakub (91-20/0), Ciszak Marcin (80-27/0), Fleischer Przemysław (87-17/0);
Pomocnicy:
Fleischer Krzysztof (82-26/8), Kulus Daniel (76-25/7), Szott Paweł (82-0/0), Skotarczyk Piotr (84-20/1), Radny Dawid (91-0/0), Chwałkowki Wojciech (89-25/1), Kostyra Adrian (91-9/0);
Werner Jakub (82-11/3 W) Kędzierzyński Rafał (90-6/0 W) Piechowiak Mateusz (86-0/0 W)
Napastnicy:
Baran Bartosz (87-2/0), Woźniak Krzysztof (85-24/4); Bordych Sebastian (85-8/1), Nowaczyk Bartosz (85-20/3), Czyżewski Damian (92-2/0); Szulc Szymon (81-13/6)
*/ W nawiasach podano:  rok urodzenia. – liczbę  meczy w sezonie 2008/09  / liczbę strzelonych bramek.
Trener: Tomasz Radwan

Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. Pogoń Lwówek 26 61 18-7-1 62:25 +37
2. Tarnovia Tarnowo Podgórne 26 56 18-2-6 66:33 +33
3. TS Skórzewo 26 52 15-7-4 74:41 +33
4. Warta Sieraków 26 47 14-5-7 44:42 +2
5. Promień II Opalenica 26 46 14-4-8 64:41 +23
6. 1.FCL Lusowo 26 36 10-6-10 40:38 +2
7. Płomień Przyprostynia 26 36 9-9-8 34:35 -1
8. Patria Buk 26 34 9-7-10 51:47 +4
9. Czarni Kaźmierz 26 30 9-3-14 44:53 -9
10. Mawit Lwówek 26 29 8-5-13 43:50 -7
11. Świt Piotrowo 26 28 7-7-12 31:47 -16
12. Lipno Stęszew 26 27 8-3-15 29:44 -15
13. PAECH Kamionna 26 21 7-0-19 27:75 -48
14. Sokół Duszniki 26 9 2-3-21 27:65 -38



Facebook ...
Nastepny mecz
SENIORZY

Liga Międzyokręgowa



-




Płomień - Pogoń Smigiel
20.10.2019 g. 15.00

B Klasa



-




Płomień B - Sokół-Orkan Chobienice
20.10.2019 g. 11.00

ORLIKI GLPN


-




Wicher Strzyżewo - Płomień
18.10.2019 g. 16.00

ROZKŁAD MECZY
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Przetumacz stron

Wygenerowano w sekund: 0.07 11,473,923 unikalne wizyty