Maj 23 2019 18:48:27
Losowa Fotka
Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Trener
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
Archiwum: Sezon 2003/04

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia
Pogrom Urbanowo     1-2     Płomień Przyprostynia    
[Kwaśny Bartłomiej-2]

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia
Płomień Przyprostynia     3-0     Korona II Bukowiec    
[Orłowski Andrzej-2; Zieliński Marek]

Kolejka 3 - 6-7 września
Sam Jastrzębsko Stare     4-2     Płomień Przyprostynia    
[Kwaśny Bartłomiej; Tomiak Marek]

Kolejka 4 - 13-14 września
Płomień Przyprostynia     4-1     Huragan Łomnica    
[Orłowski Andrzej; Liszkowski Przemysław; Maniecki Bartosz; Kuszczyk Edwin]

Kolejka 5 - 20-21 września

Orzeł Rostarzewo     0-5     Płomień Przyprostynia    
[Orłowski Andrzej-2; Kwaśny Bartłomiej-2; Zieliński Sławomir]

Kolejka 6 - 27-28 września
Płomień Przyprostynia     5-0     Tęcza Stefanowo    
[Kwaśny Bartłomiej; Orłowski Andrzej; Kuszczyk Edwin; Liszkowski Przemysław; Utrata Andrzej]

Kolejka 7 - 4-5 października
Borusja Boruja Kościelna     1-11     Płomień Przyprostynia    
[Liszkowski Przemysław-2; Tomiak Tomasz; Kwaśny Bartłomiej-3; Maniecki Bartosz-2; Zieliński Sławomir]

Kolejka 8 - 11-12 października
Pauza: Płomień Przyprostynia.

Kolejka 9 - 18-19 października
Obra II Zbąszyń     1-6     Płomień Przyprostynia    
[Tomiak Tomasz; Liszkowski Przemysław-2; Kwaśny Bartłomiej-2; Zieliński Sławomir]

Kolejka 10 - 25-26 października
LSSG Grodzisk Wielkopolski     0-1     Płomień Przyprostynia    
[Liszkowski Przemysław]

Kolejka 11 - 8-9 listopada
Płomień Przyprostynia     3-0     SSG Kamieniec    
[Orłowski Andrzej; Liszkowski Przemysław; Kwaśny Bartłomiej]

Kolejka 12 - 4 kwietnia
Płomień Przyprostynia     6-0     Pogrom Urbanowo    
[Orłowski Andrzej; Tomiak Tomasz; Antosz Marek]

Kolejka 13 - 18 kwietnia
Korona II Bukowiec     0-4     Płomień Przyprostynia   
[Tomiak Tomasz-2; Skręty Wojciech; samobójcza]   

Kolejka 14 - 25 kwietnia

Płomień Przyprostynia     1-2     Sam Jastrzębsko Stare        
[Skręty Wojciech]

Kolejka 15 - 2 maja
Huragan Łomnica     2-2     Płomień Przyprostynia    
[Kwaśny Bartłomiej-2]

Kolejka 16 - 9 maja
Płomień Przyprostynia     5-0     Orzeł Rostarzewo        
[Kwaśny Bartłomiej-3; Skręty Wojciech; Białecki Grzegorz]

Kolejka 17 - 16 maja
Tęcza Stefanowo     0-2     Płomień Przyprostynia    
[Maniecki Bartosz; Ciszak Marcin]

Kolejka 18 - 23 maja

Płomień Przyprostynia     0-2     Borusja Boruja Kościelna    

Kolejka 19 - 29-30 maja

Pauza: Płomień Przyprostynia.

Kolejka 20 - 6 czerwca
Płomień Przyprostynia     3-1     Obra II Zbąszyń    
[Skręty Wojciech-2; Białecki Grzegorz]

Kolejka 21 - 13 czerwca
Płomień Przyprostynia     2-0     LSSG Grodzisk Wielkopolski    
[Skręty Wojciech; Kwaśny Bartłomiej]

Kolejka 22 - 20 czerwca
SSG Kamieniec     6-1     Płomień Przyprostynia
[Ciszak Marcin]

Kadra sezonu 2003/04:
Antosz Marek (5/1)
Białecki Grzegorz (11/2)
Ciszak Marcin (11/2)
Dulat Dariusz (12/0)
Fornalkiewicz Grzegorz (13/0)
Gołek Jarosław (11/0)
Hoffman Bogdan (14/0)
Kulus Marcin (20/0)
Kuszczyk Edwin (10/2)
Kwaśny Bartłomiej (20/18)
Liszkowski Przemysław (19/9)
Maniecki Bartosz (18/6)
Orłowski Andrzej (20/10)
Skręty Wojciech (10/5)
Śmiałek Sławomir (9/0)
Tomiak Marek (16/1)
Tomiak Sławomir (20/0)
Tomiak Tomasz (20/5)
Utrata Andrzej (18/1)
Wachowski Piotr (6/0)
Zieliński Marek (10/1)
Zieliński Sławomir (5/3)
Ziemecki Maciej (0/0)
*/ W nawiasach podano:  liczbę  meczy w sezonie 2003/04  / liczbę strzelonych bramek

nazwa zespołu                 mecze pkt bramki .
1. Sam Jastrzębsko Stare        20   55   65-23  
2. Płomień Przyprostynia        20   46   68-21
3. LSS Gminy Grodzisk Wlkp.    20   34   41-30  
4. Huragan Łomnica            20   34   51-44  
5. Borusja Boruja Kościelna    20   33   34-42  
6.  Obra II Zbąszyń            20   28   40-39  
7. SS Gminy Kamieniec        20   25   30-39  
8. Pogrom Urbanowo            20   20   29-40  
9. Tęcza Stefanowo            20   14   22-44  
10. Korona II Bukowiec        20   14   29-53  
11. Orzeł Rostarzewo        20   13   21-55

Facebook ...
Nastepny mecz
SENIORZY

Liga Międzyokręgowa



-




PKS Racot - Płomień
26.05.2019 g. 17.00


-




Płomień - Orla Jutrosin
02.06.2019 g. 16.00

B Klasa



-




Borusja Boruja Kościelna - Płomień B
05.06.2019 g. 18.00

ORLIKI GLPN


-




Huragan Łomnica - Płomień
23.05.2019 g. 17.00


-




Obra Młodzik Zbąszyń - Płomyk
24.05.2019 g. 17.00

ROZKŁAD MECZY
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Przetumacz stron

Wygenerowano w sekund: 0.19 10,084,832 unikalne wizyty