July 25 2017 08:38:34
Treningi
SENIORZY

PŁOMIEŃ:
od 18 lipca
wtorek, czwartek
g. 18.00
[boisko w Przyprostyni]

PŁOMIEŃ B:
od 16 sierpnia
środa g. 19.00
[Orlik przy Zbąszyniace]

JUNIOR STARSZY

ORLIKI GLPN

od 17 sierpnia
czwartek g. 16.45
[boisko w Przyprostyni]

Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Trener
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Junior Starszy
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska Bocer - wędliny, szynki, wyroby wędliniarskie BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński "Meble dla Ciebie" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Benedykt Wawrzyniak POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZUP Chrośnica; Zbąszyń Budowlane materiały, Surowce wtórne, złom, Węgiel, sprzedaż, wydobycie ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje Bestem, Zbąszyń Zakład Instalatorski Jan Tomiński, Zbąszyń INKAS Wolsztyn - komputery i kasy fiskalne części nowe, części samochodowe, części używane, mechanika, opony, serwis samochodowy, Auto Complex, Nowy Tomyśl, Zbąszyń, Perzyny, Auto Waszkowiak, Waszkowiak Auto, Okręgowa Stacja Kontroli bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Skup i sprzedaż pieczarki, brązowej, białej, boczniaka, Zbigniew witkiewicz, phu zbigniew witkiewicz, przemęt, transport własny Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep I-PACK, Opakowania kartonowe, Stara Tuchorza, producent opakowań z tektury Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne papy, pokrycia dachowe, blacha, blachodachówka, blacha trapezowa, blachy na dachy, styropian, biterm, płyty warstwowe, środki do gruntowania i konserwacji, gaz techniczny, izolacje, gonty, materiały izolacyjne, akcesoria dekarskie, narzędzia, narzędzia dekarskie, elektronarzędzia, styropapa, papa, papy tradycyjne, papy zgrzewalne oksydowane oxydowane, papy zgrzewalne modyfikowane sbs, lemar, bitumax, soudal, swisspor, selena, rockwool, blachprofil 2, matizol, balexmetal, koelner, izohan, ejot Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
Kategorie newsów
Drużyny młodzieżowe

Kategoria: Drużyny młodzieżowe
Liczba pozycji: 600
· Podsumowanie rundy wiosennej juniorów starszych
· Podsumowanie sezonu 2016/17 orlików GLPN
· 2005: Płomień - Tęcza Tuchorza 1:8
· Turniej w Łomnicy dla roczników 2007 i młodszych
· Płomień B - Dąb Bolewcie 2:0 (1:0)
· Płomień czwarty na Turnieju w Rzeczycy
· JS: Patria Buk - Płomień 10:2 (3:0)
· JS: Płomień - Wielkopolska Komorniki 3:2 (1:0)
· Płomień drugi w Turnieju w Rzeczycy
· GLPN: Huragan Łomnica - Płomyk 13:0
· Turniej Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej z okazji Dnia Dziecka
· GLPN: Płomień - Wicher Strzyżewo 5:2 (2:2)
· GLPN: Płomyk - Obra Orlik Zbąszyń 1:21 (0:14)
· JS: Grom Plewiska - Płomień 16:0
· GLPN: Huragan Łomnica - Płomień 2:2 (0:1), Obra Młodzik Zbąszyń - Płomyk
· GLPN: Sokół Chrośnica - Płomień 2:0 (0:0)
· JS: Lipno Stęszew - Płomień 14:0
· JS: Płomień - Ma Same Kozaki Dobra 6:4 (4:1)
· GLPN: Błędno Nądnia - Płomyk 13:0, Obra Orlik Zbąszyń - Płomień 4:1
· GLPN: Płomień - Obra Młodzik Zbąszyń 1:19 (1:10)
· JS: Płomień - Patria Buk 5:3 (2:2)
· GLPN: Wicher Strzyżewo - Płomyk 9:3 (6:0)
· JS: Wielkopolska Komorniki - Płomień 7:2
· GLPN: Błędno Nądnia - Płomień 7:2 (4:2)
· GLPN: Sokół Chrośnica - Płomyk 12:0 (6:0)
· Orliki GLPN: Płomyk - Płomień 6:10 (3:8)
· JS: Płomień - Grom Plewiska 0:6 (0:2)
· JS: Płomień - Lipno Stęszew 1:7 (0:3)
· Turniej o Puchar ZCSTiR
· Wicher Strzyżewo - Płomień PPB/JS 4:3 (2:1)
· JS: Ma Same Kozaki Dobra - Płomień 7:4
· Juniorzy najlepsi w turnieju halowym
· IV miejsce w Turnieju Halowym w Brójcach
· Turniej GLPN o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej
· VI miejsce w Turnieju w Lwówku, Kamil Nowak najlepszym bramkarzem
· Podsumowanie rundy jesiennej juniorów
· Podsumowanie rundy jesiennej GLPN
· JS: Płomień - Patria Buk 0:1
· GLPN: Wicher Strzyżewo - Płomień 0:14 (0:6)
· JS: Ma Same Kozaki Dobra - Płomień 4:1
· JS: Płomień - Sokół Pniewy 7:3 (5:0)
· GLPN: Płomień - Huragan Łomnica 6:7, Obra Orlik Zbąszyń - Płomyk 12:2
· JS: Sokół Rakoniewice - Płomień 11:1
· GLPN: Płomyk - Obra Młodzik Zbąszyń 0:29
· GLPN: Płomień - Sokół Chrośnica 1:1, Płomyk - Huragan Łomnica 0:16
· Turniej Orlików GLPN o Puchar Burmistrza
· GLPN: Płomień - Obra Orlik Zbąszyń 4:3 (3:2)
· JS: Patria Buk - Płomień 3:0 (2:0)
· GLPN: Płomyk - Błędno Nądnia 1:16 (1:8)
· GLPN: Obra Młodzik Zbąszyń - Płomień 11:0 (5:0)
· JS: Płomień - Ma Same Kozaki Dobra 3:4 (0:2)
· GLPN: Płomyk - Wicher Strzyżewo 1:11 (1:5)
· GLPN: Płomyk - Sokół Chrośnica 1:7, Płomień - Błędno Nądnia 1:4
· JS: Sokół Pniewy - Płomień 1:3
· Kadra juniorów starszych na sezon 2016/17
· JS: Płomień - Sokół Rakoniewice 1:2 (0:0)
· GLPN: Płomień - Płomyk 11:1 (8:1)
· Tęcza Tuchorza - Płomień 2006 4:4 (2:2, 1:0, 1:2)
· Płomień 2006 - Tęcza Tuchorza 6:7 (2:3, 0:1, 3:3)
· Orliki GLPN: Błędno Nądnia - Płomień 5:0 (1:0)
· Juniorzy wznawiają treningi
· Orliki GLPN wznawiają treningi
· Podsumowanie sezonu 2015/16 orlików GLPN
· Podsumowanie sezonu 2015/16 juniorów młodszych
· Mecz rodzice kontra dzieci
· JM: NKS Niepruszewo - Płomień 0:10 (0:5)
· Orliki: Płomień - Tęcza Tuchorza 5:7 (1:3, 1:2, 3:2)
· JM: Płomień - Sokół Duszniki 2:4
· GLPN: Obra Orlik Zbąszyń - Płomyk 19:2 (7:1)
· Orliki: Płomień - Sokół-Orkan Chobienice 14:6 (4:2)
· JM: Sokół Pniewy - Płomień 2:0 (1:0)
· GLPN: Płomień - Wicher Strzyżewo 5:13 (2:6)
· GLPN: Błędno Nądnia - Płomień 5:5 (2:2)
· GLPN: Płomyk - Wicher Strzyżewo 4:11
· GLPN: Obra Młodzik Zbąszyń - Płomień 7:1 (1:1)
· GLPN: Obra Orlik Zbąszyń - Płomień 5:5 (1:3)
· JM: Płomień - Czarni Wróblewo 3:0 (1:0)
· GLPN: Obra Młodzik Zbąszyń - Płomyk 10:0
· JM: Ma Same Kozaki Dobra - Płomień 0:2 (0:1)
· GLPN: Błędno Nądnia - Płomyk 14:0 (7:0)
· Mecz juniorów przełożony
· Orliki: Sokół-Orkan Chobienice - Płomień 12:12 (6:7)
· JM: Płomień JM - NKS Niepruszewo 12:1 (3:0)
· Turniej GLPN o Puchar ZCSTiR
· Orliki GLPN: Płomyk- Obra Orlik Zbąszyń 1:2 (0:1)
· Orliki GLPN: Wicher Strzyżewo - Płomień 6:7 (3:4)
· Iskra Szydłowo - Płomień 1:0 (0:0)
· GLPN: Płomień - Błędno 2:6 (0:3); Wicher Stzryżewo - Płomyk 8:4 (6:1)
· GLPN: Płomyk - Płomień 6:2 (3:0)
· JM: Sokół Duszniki - Płomień 3:1 (1:0)
· GLPN: Płomień - Obra Orlik Zbąszyń 4:12 (1:6)
· GLPN: Płomyk - Obra Młodzik Zbąszyń 0:17 (0:8)
· JM: Płomień - Sokół Pniewy 4:4 (2:2)
· GLPN: Płomyk - Błędno Nądnia 1:16 (1:6)
· GLPN: Płomień - Obra Młodzik Zbąszyń 4:9 (2:3)
· JM: Czarni Wróblewo - Płomień 5:1 (1:1)
· GLPN: Płomień - Płomyk 8:8 (1:6)
· JM: Płomień - Ma Same Kozaki Dobra 7:2 (4:1)
· Orliki: Płomień - Sokół-Orkan Chobienice 7:4 (2:1)
· JM: Zryw Rzeczyca - Płomień 3:2 (2:2, 0:0, 1:0)
· GLPN: Płomień - Błędno 6:10 (3:6)
· III miejsce na Turnieju w Świebodzinie zawodników z rocznika 2003
· Turniej orlików z rocznika 2006/07, Kacper Ratajczak najlepszym bramkarzem
· Juniorzy na III miejscu
· Turniej GLPN o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej
· Podsumowanie rudny jesiennej juniorów młodszych
· Podsumowanie rundy orlików GLPN
· JS: NAP Nowy Tomyśl - Płomień 5:1
· GLPN: Obra Młodzik Zbąszyń - Płomyk 22:1
· Wyniki drużyn młodzieżowych (14-15.11)
· Wyniki drużyn młodzieżowych (07.11)
· GLPN: Obra Orlik Zbąszyń - Płomień 7:4 (3:1)
· Zmiany w terminarzu GLPN
· Wyniki drużyn młodzieżowych (24-25.10)
· GLPN: Obra Młodzik Zbąszyń - Płomień 13:0 (3:0)
· Wyniki drużyn młodzieżowych (18.10)
· Turniej GLPN o Puchar Burmistrza
· Wyniki drużyn młodzieżowych (11.10)
· GLPN: Płomyk - Obra Orlik Zbąszyń 4:5 (2:2)
· Wyniki drużyn młodzieżowych (04.10)
· GLPN: Płomień - Obra Orlik Zbąszyń 5:5 (1:3)
· GLPN: Płomyk - Obra Młodzik Zbąszyń 0:12 (0:6)
· Wyniki drużyn młodzieżowych (18-19.09)
· JM: Lech IV Poznań - Płomień 23:0 (12:0)
· GLPN: Płomień - Płomyk 10:4 (3:3)
· JM: Płomień - NKS Niepruszewo 2:2 (0:1)
· Podsumowanie rudny wiosennej sezonu 2014/15 juniorów starszych
· Podsumowanie rudny wiosennej sezonu 2014/15 trampkarzy
· Podsumowanie sezonu orlików GLPN 2014/15
· Wyniki drużyn młodzieżowych (12-14.06)
· Trampkarze: Płomień - Spójnia Strykowo 1:4 (0:2)
· Wyniki drużyn młodzieżowych (05.06)
· Wyniki drużyn młodzieżowych (31.01)
· GLPN: Obra Orlik Zbąszyń - Płomień 7:8
· GLPN: Błędno Nądnia - Płomień 6:5
· Trampkarze: Płomień - Grom Plewiska 3:2 (2:0)
· Płomień B - Orzeł Łowyń 3:2 (1:1)
· GLPN: Obra Młodzik Zbąszyń - Płomień 3:0
· GLPN: Błędno Nądnia - Płomyk 2:3 (1:2)
· Trampkarze: Płomień - NKS Niepruszewo 3:5 (3:4)
· JS: Płomień - Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:2 (0:1)
· GLPN: Płomyk - Płomień 6:8
· GLPN: Płomyk - Obra Orlik Zbąszyń 6:2 (1:2)
· JS: Płomień - NAP Nowy Tomyśl 0:9 (0:2)
· GLPN: Wicher Strzyżewo - Płomień 5:7 (1:5)
· Trampkarze: Spójnia Strykowo - Płomień 6:2 (3:2)
· GLPN: Wicher Strzyżewo - Płomyk 7:1 (6:0)
· JS: Warta Sieraków - Płomień 1:0 (0:0)
· GLPN: Płomyk - Obra Młodzik Zbąszyń 0:18 (0:9)
· GLPN: Płomień - Obra Orlik Zbąszyń 6:3
· JS: Płomień - Rokita Rokietnica 0:0
· Trampkarze: Płomień - Wielkopolska Komorniki 3:9 (1:5)
· Płomyk - Błędno Nądnia 7:4 (2:1)
· GLPN: Płomień - Obra Młodzik Zbąszyń 3:22
· GLPN: Płomień - Płomyk 9:4
· Trampkarze: Grom Plewiska - Płomień 8:2 (2:1)
· Trampkarze: Płomień - ZAP Zbąszynek 1:10 (1:8)
· Turniej Orlików GLPN o Puchar Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji
· Trampkarze: NKS Niepruszewo - Płomień 4:1 (2:1)
· JS: Tarnovia Tarnowo Podgórne - Płomień 8:0 (0:0)
· NAP Nowy Tomyśl - Płomień 4:5 (0:2)
· Obra Zbąszyń - Płomień 4:1 (2:0)
· Juniorzy Starsi wygrywają Turniej w Świebodzinie
· Płomień na turnieju Nowotomyskiej Akademii Piłkarskiej
· Grupy na rundę wiosenną
· VII Turniej Sylwestrowo-Noworoczny o Puchar Przewodniczacego Rady Miejskiej Zbąszynia
· Podsumowanie rundy jesiennej juniorów
· Podsumowanie rundy jesiennej trampkarzy
· Podsumowanie rundy jesiennej orlików
· Wyniki drużyn młodzieżowych (15-16.11)
· Trampkarze: Spójnia Strykowo - Płomień 2:5 (1:1) -> PŁOMIEŃ CAMPIONES!
· Wyniki drużyn młodzieżowych (10.11)
· Wyniki drużyn młodzieżowych (8-9.11)
· GLPN: Płomyk - Błędno Nądnia 2:3 (1:1)
· Wyniki drużyn młodzieżowych (24-25.10)
· Wyniki drużyn młodzieżowych (19.10)
· GLPN: Płomień - Płomyk 6:3 (2:2)
· GLPN: Płomień - Błędno Nądnia 29:1 (15:1)
· Płomień drugi, Płomyk piąty, Kuba Gassem najlepszym bramkarzem
· Wyniki drużyn młodzieżowych (10-12.10)
· Wyniki drużyn młodzieżowych (05.10)
· Wyniki drużyn młodzieżowych (04.10)
· Wyniki drużyn młodzieżowych (28.09)
· Orliki GLPN: Płomyk - Obra Młodzik Zbąszyń 3:23 (2:12)
· Wyniki drużyn młodzieżowych (20.09)
· Wyniki drużyn młodzieżowych (12-13.09)
· JS: Płomień - Dyskobolia Intermarche Grodzisk Wielkopolski 2:5 (1:1)
· Kadra juniorów starszych
· JS: Płomień - NAP Nowy Tomyśl 1:13 (1:6)
· Trampkarze: Zbąszynecka Akademia Piłkarska - Płomień 9:2 (5:1)
· Trampkarze: Tęcza Tuchorza - Płomień 2:5 (0:4)
· JS: Płomień - MUKS Wolsztyn 5:2 (1:1)
· Podsumowanie rundy wiosennej juniorów młodszych
· JM: Płomień - Pogoń Lwówek 5:5 (3:1)
· Podsumowanie sezonu orlików 2013/14
· JM: Płomień - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2:7 (0:2)
· GLPN: Wicher Strzyżewo - Płomyk 2:9 (1:5)
· JM: Gminy Kamieniec - Płomień 9:0 (2:0)
· GLPN: Płomień - Płomyk 10:7 (2:3)
· NAP Nowy Tomyśl - Płomień 7:0
· GLPN: Wicher Strzyżewo - Płomień 6:6 (4:4), Płomyk - Błędno Nądnia 2:17 (1:4)
· GLPN: Błędno Nądnia - Płomień 3:4 (1:1)
· JM: Płomień - Orzeł Granowo 1:2 (0:1)
· GLPN: Płomyk - Wicher Strzyżewo 3:0 (1:0)
· JM: Pogoń Lwówek - Płomień 2:3 (2:1)
· GLPN: Płomień - Płomyk 13:2 (6:1)
· JM: Płomień - Gminy Kamieniec 3:2 (1:0)
· Płomień - Wicher Strzyżewo 17:1 (8:0), Błędno Nądnia - Płomyk 8:0 (1:0)
· Rodzice wygrywają z orlikami
· Mecz Orliki - Rodzice w sobotę
· GLPN: Wicher Strzyżewo - Płomyk 0:4 (0:2); Płomień - Błędno Nądnia 1:7 (0:4)
· Orliki GLPN: Płomień - Płomyk 8:0 (5:0)
· JM: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Płomień 3:2 (3:1)
· GLPN: Wicher Strzyżewo - Płomień 0:8, Płomyk - Błędno Nądnia 1:15
· JM: Płomień - NAP Nowy Tomyśl 1:1 (0:0)
· GLPN: Płomyk - Wicher Strzyżewo 4:2 (2:0), Błędno Nądnia - Płomień 5:3 (2:2)
· Płomień na I miejscu, Eryk Lekki najlepszym bramkarzem
· JM: Orzeł Granowo - Płomień 3:0
· Płomień Orliki GLPN - Obra Zbąszyń 2:2 (2:1)
· NAP Nowy Tomyśl - Płomień 7:1
· Dwumecz z Sokołem-Orkanem Chobienice
· Płomyk - Obra Zbąszyń 0:7 (0:4)
· Mecze kontrolne drużyn młodzieżowych
· Mecze z NAP Nowy Tomyśl
· Płomień na piątym
· Płomień na drugim, Płomyk czwarty
· Podsumowanie rundy jesiennej juniorów młodszych
· Podsumowanie rundy jesiennej orlików
· GLPN: Płomień na drugim, Płomyk na trzecim
· JM: Gminy Kamieniec - Płomień 2:0 (1:0)
· JM: Płomień - Sokół Rakoniewice 2:6 (1:5)
· JM: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Płomień 5:1 (0:0)
· GLPN: Płomień - Wicher Strzyżewo 13:1 (8:0); Błędno Nądnia - Płomyk 10:0 (5:0)
· GLPN: Płomień - Płomyk 5:2 (3:0)
· Wyniki drużyn młodzieżowych
· Niedzielno-poniedziałkowe mecze drużyn młodzieżowych
· GLPN: Płomień - Wicher Strzyżewo 5:1 (1:1)
· JM: Płomień - TS Kamieniec 3:0
· GLPN: Płomyk - Wicher Strzyżewo 2:2 (1:2), Błędno Nądnia - Płomień 1:3 (0:2)
· GLPN: Płomyk - Płomień 5:9 (1:5)
· JM: Sokół Rakoniewice - Płomień 11:1
· JM: Płomień - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 3:7 (1:2)
· Płomień - Wicher 14:0 (8:0), Błędno - Płomyk 15:3 (6:2)
· GLPN: Płomień - Błędno Nądnia 3:4
· Sobotnie mecze drużyn młodzieżowych
· JM: Płomień - Orzeł Granowo 2:10 (1:3)
· Kadra Juniorów Młodszych
· JM: NAP Nowy Tomyśl - Płomień 7:3 (4:2)
· UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Płomień 1:5 (1:3)
· Juniorzy młodsi wystartują 7 września
· Mecze z Górnikiem Wałbrzych
· Podsumowanie sezonu młodzików
· Podsumowanie sezonu juniorów starszych
· Podsumowanie sezonu orlików GLPN 2012/13
· Młodzik: Patria Buk - Płomień 3:2 (0:2)
· Rodzice - Młodziki :)
· GLPN: Błędno 2 Nadnia - Płomyk 4:0 (1:0)
· JS: Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Płomień 3:4 (0:1)
· JS: Korona Bukowiec - Płomień 2:2 (1:0)
· GLPN: Płomyk - Wicher Strzyżewo 4:5 (1:2)
· GLPN: Płomień - Błędno Nądnia 9:0 (8:0)
· Młodzik: Płomień - Lipno Stęszew 1:7 (1:4)
· JS: Płomień - Obra Zbąszyń 0:6 (0:2)
· GLPN: Wicher Strzyżewo - Płomień 3:8 (2:1)
· Młodzik: Skra Wielkopolska Otusz - Płomień 4:1 (3:0)
· GLPN: Płomyk - Płomień 8:8 (2:5)
· JS: Płomień - Czarni Wróblewo 1:2 (1:1)
· Młodzik: Płomień - Spójnia Strykowo 3:4 (2:1)
· Piłka Musi Cieszyć - Płomień pierwszy
· JS: Sokół Duszniki - Płomień 5:0 (2:0)
· Błędno Nądnia 2 - Płomień 2:6 (1:4), Błędno Nądnia - Płomyk 2:3 (0:3)
· Młodzik: Luboński KS Fogo Luboń - Płomień 3:0 (0:0)
· Błędno Nądnia 2 - Płomyk 1:3 (1:1)
· JS: Płomień - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0:13 (0:6)
· Młodzik: Płomień - Patria Buk 1:2 (1:0)
· GLPN: Błędno Nądnia - Płomień 3:5 (1:2)
· JS: Płomień - Korona Bukowiec 2:3 (2:2)
· GLPN: Wicher Strzyżewo - Płomyk 3:4 (1:3) - "hat-trick Wiktora"
· Młodzik: Lipno Stęszew - Płomień 4:1 (0:1)
· GLPN: Płomyk - Płomień 3:7 (1:4)
· Młodziki: Płomień - Skra Wielkopolska Otusz 5:3 (2:1)
· GLPN: Płomień - Wicher Strzyżeo 11:2 (6:1)
· JS: Obra Zbąszyń - Płomień 3:3 (2:1)
· JS: Czarni Wróblewo - Płomień 3:2
· Młodzik: Spójnia Strykowo - Płomień 1:3 (0:0)
· GLPN: Płomień - Błędno 2 Nądnia 11:1 (7:1), Płomyk - Błędno Nądnia 3:3 (2:2)
· Płomień JS - Sokół Duszniki 2:1
· Młodziki: Płomień - Luboński KS Fogo Luboń 1:5 (1:2)
· Płomień na drugim, Płomyk czwarty
· Płomień GLPN - Obra Zbąszyń 11:1 (3:0)
· Płomień GLPN - Obra Zbąszyń 9:0 (3:0)
· Skład grupy juniorów na rundę wiosenną
· Juniorzy na szóstym
· Płomień - Nowotomyska Akademia Piłkarska 8:10
· Płomień - Nowotomyska Akademia Piłkarska 8:10
· Płomyk zdobywa Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej
· Turniej Orlików 28 grudnia o 9.00
· Piłkarskie ferie
· Podsumowanie rundy orlików GLPN
· Podsumowanie rundy juniorów
· Podsumowanie rundy młodzików
· Młodziki: Płomień - UKS Junior Zbąszynek 3:7 (2:3)
· Młodziki: Warta Sieraków - Płomień 8:1 (4:0)
· JS: Płomień - Lech II Poznań 0:10 (0:5)
· Zakończenie rundy grup mlodzieżwoych
· JS: Obra Zbąszyń - Płomień 4:0 (3:0)
· Płomień z Pucharem Burmistrza
· GLPN: Błędno 2 Nądnia - Płomyk 5:6 (2:2)
· Młodzik: Płomień - Pogoń Lwówek 0:2 (0:1)
· GLPN: Płomień - Wicher Strzyżewo 7:4 (6:0)
· JS: Płomień - Promień Opalenica 1:5 (1:1)
· Orliki GLPN: Płomień - Błędno 2 Nądnia 5:3, Płomyk - Błędno Nądnia 3:4
· Środowy mecz GLPN przełożony
· JS: Korona Bukowiec - Płomień 1:1 (1:1)
· GLPN: Błędno Nądnia - Płomień 0:3, Wicher Strzyżewo - Płomyk 17:5 (9:2)
· Młodziki: Płomień - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0:4 (0:2)
· JS: Lech II Poznań - Płomień 14:0 (5:0)
· Młodziki: Płomień - Warta Sieraków 4:1 (3:0)
· GLPN: Płomień - Płomyk 9:6 (4:3)
· GLPN: Płomyk - Błędno 2 Nądnia 5:4 (2:2)
· JS: Płomień - Obra Zbąszyń 2:4 (1:0)
· GLPN: Błędno - Płomyk 4:1, Błędno 2 - Płomień 2:10
· GLPN: Płomyk - Wicher Strzyżewo 2:9, Płomień - Błędno Nądnia 16:0
· Młodziki: Pogoń Lwówek - Płomień 3:0 (1:0)
· GLPN: Wicher Strzyżewo - Płomień 5:6 (0:3)
· JS: Promień Opalenica - Płomień 19:0
· Młodziki: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Płomień 7:1 (3:0)
· JS: Płomień - Korona Bukowiec 1:2 (1:1)
· GLPN: Płomyk - Płomień 8:15 (2:7)
· GLPN: Na inauguracje Płomień z Płomykiem
· Młodziki poznali rywali
· JS: Obra Zbąszyń - Płomień 7:3 (3:1)
· Terminarz juniorów
· Młodziki: Nowotomyska Akademia Piłkarska - Płomień 4:1 (3:0)
· Orliki GLPN: Chrobry Brójce - Płomien 8:2 (2:0)
· JS: Tęcza Tuchorza - Płomień 5:0 (0:0)
· Mecze kontrolne drużyn młodzieżowych
· JS: Korona Bukowiec - Płomień 3:1
· Juniorzy poznali rywali
· Orliki GLPN: Płomień - Pogoń Lwówek 1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
· Młodziki: Płomień - Pogoń Lwówek 0:5 (0:0)
· Informacje dla zawodników drużyn młodzieżowych
· Podsumowanie sezonu orlików WZPN
· Podsumowanie sezonu juniorów starszych
· Podsumowanie sezonu orlików GLPN
· Orliki WZPN: Sokół Rakoniewice - Płomień 3:7 (2:2)
· JS: Płomień - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2:4 (2:2)
· Piłka Musi Cieszyć
· Orliki WZPN: Płomień - Spójnia Strykowo 10:1 (5:0)
· Piłka Musi Cieszyć - epizod 2
· Orliki WZPN: Patria Buk - Płomień 1:0 (0:0)
· Orliki GLPN: Obra Zbąszyń - Płomień 7:0 (4:0)
· Orliki WZPN: Mawit Lwówek Wlkp. - Płomień 3:16 (1:4)
· JS: Płomień - Promień Opalenica 3:1 (1:0)
· Orliki WZPN: Płomień - Promień Opalenica 2:4 (0:1)
· JS: Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Płomień 8:0
· GLPN: Płomień - Wicher Strzyżewo 3:2 (2:1)
· GLPN: Huragan Łomnica - Płomień 1:1 (0:0)
· GLPN: Błędno Nądnia - Płomień 3:1 (2:1)
· JS: Płomień - Sam Jastrzębsko Stare 3:5 (0:2)
· GLPN: Obra Zbąszyń - Płomień 8:0 (1:0)
· Orliki WZPN: Płomień - Sokół Rakoniewice 6:5 (2:2)
· Orliki WZPN: Spójnia Strykowo - Płomień 2:2 (2:1)
· Orliki WZPN: Płomień - Mawit Lwówek Wlkp. 19:0 (8:0)
· Orliki GLPN: Płomień - ATE Wicher Strzyżewo 1:2 (1:1)
· JS: Promień Opalenica - Płomień 6:0 (2:0)
· Orliki WZPN: Płomień - Patria Buk 3:2 (1:1)
· Orliki GLPN: Płomień - Huragan Łomnica 1:3 (0:1)
· Orliki GLPN: Błędno Nądnia - Płomień 2:1 (1:1)
· Orliki WZPN: Promień Opalenica - Płomień 5:4 (1:2)
· JS: Płomień - Korona Bukowiec 1:2 (0:0)
· Terminarz Gminnych Orlików
· Orliki na trzecim
· JS: Płomień - MUKS Wolsztyn 2:2
· Terminarz juniorów starszych
· Podział grupowy drużyn młodzieżowych
· Orliki: Chrobry Brójce - Płomień 7:4 (6:1)
· Juniorzy na trzecim
· Orliki na piątym
· Podsumowanie rundy jesiennej juniorów starszych
· Podsumowanie rundy jesiennej Orlików WZPN
· Podsumowanie rundzie jesiennej orlików GLPN
· Płomień na drugim, Krzysztof Mierzwa najlepszym strzelcem
· JS: Polonia Nowy Tomyśl - Płomień 3:0 (2:0)
· JS: Płomień - Obra Zbąszyń 1:3 (1:1)
· WZPN: Płomień - Patria Buk 7:2 (3:0)
· GLPN: Płomień - Obra Zbąszyń 4:1 (2:0)
· WZPN: Płomień - Promień Opalenica 3:1 (2:1)
· GLPN: Płomień - Błędno Nądnia 2:2 (1:2)
· JS: Płomień - Korona Bukowiec 6:2 (1:2) Wosiu show!!!
· GLPN: Płomień - Huragan Łomnica 4:2 (1:1)
· Orliki: Sokół Rakoniewice - Płomień 7:6 (5:2)
· GLPN: Płomień - Obra Zbąszyń 0:3 (0:1)
· GLPN: Wicher Strzyżewo - Płomień 2:2 (1:0)
· JS: Płomień - Pogoń Lwówek 0:2 (0:0)
· Orliki: Płomień - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 1:7 (0:3)
· Mecz orlików z Obrą i Błędnem odwołany
· JS: Płomień - Polonia Nowy Tomyśl 0:2 (0:2)
· JS: Obra Zbąszyń - Płomień 0:2 (0:1)
· Orliki: Wicher Strzyżewo - Płomień 0:1 (0:0)
· Orliki: Patria Buk - Płomień 0:7 (0:4)
· Orliki: Huragan Łomnica - Płomień 3:2 (0:2)
· Orliki: Promień Opalenica - Płomień 9:3 (4:2)
· JS: Korona Bukowiec - Płomień 1:2 (0:0)
· GLPN: Płomień - Błędno Nądnia 5:2 (2:1)
· WZPN: Płomień - Sokół Rakoniewice 0:2 (0:0)
· Zakończone eliminacje Turnieju Orlika
· W sobotę startuje GLPN
· JS: Pogoń Lwówek - Płomień 2:2 (1:2)
· Orliki: Płomień/Płomyk - Błędno Nądnia 7:1 (3:0)
· Orliki: UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Płomień 14:2 (6:0)
· Turnieje Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska
· W piątek mecz z Błędno Nądnia
· Orliki: Wicher Strzyżewo - Płomień 7:5 (5:1)
· JS: Korona Bukowiec - Płomień 0:2 (0:0)
· Sokół-Orkan Chobienice - Płomień 2:6 (2:3)
· Drużyny młodzieżowe poznały rywali
· Płomień/Płomyk - Błędno Nądnia 2:3 (0:0)
· Odwołane mecze
· Treningi juniorów. W środę o 19.00
· Zapraszamy juniorów
· Podsumowanie juniorów starszych
· Podsumowanie Orlików 2000
· V miejsce w turnieju w Zbąszynku
· Turniej w Zbąszynku
· Podsumowanie GLPN Orliki-16
· Płomyk - Płomień 2000 13:0 (7:0)
· Juniorzy Starsi: Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Płomień Przyprostynia 4:2 (1:1)
· Płomyk Przyprostynia - Błędno Nądnia 4:15
· Obra Zbąszyń - Płomień 3:3 (0:2)
· Promień Opalenica - Płomień 9:0 (5:0)
· Płomień - Płomyk 7:4 (3:0)
· Juniorzy Starsi: Płomień Przyprostynia - Czarni Wróblewo 2:1 (0:0)
· Płomień - Grom Ciepłownik Plewiska 1:5 (1:1)
· Płomień na drugim, Płomyk trzeci
· Turniej z okazji 65 lecia KS Płomień Przyprostynia
· Huragan Łomnica - Płomyk 8:0
· JS: Obra Zbąszyń - Płomień 0:1 (0:1)
· ATE Wicher Strzyżewo - Płomień 0:1
· GSS Grodzisk Wlkp. dziewczyny - Płomień 6:1 (2:1)
· JS: Płomień - ATE Wicher Strzyżewo 1:1 (0:0)
· Płomyk - Obra Zbąszyń 2:3; Płomień - Huragan 5:1
· Płomień - Sokół Rakoniewice 1:6 (1:2)
· JS: Świt Piotrowo - Płomień 0:2 (0:1)
· Płomyk - Wicher Strzyżewo 2:7 (0:3), Błędno Nądnia - Płomień 10:1
· UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Płomień 10:1 (2:0)
· 1 czerwca Turniej z okazji 65 lecia KS Płomień
· Płomyk - Płomień 1:3 (1:1)
· Płomień - Promień Opalenica 0:10 (0:6)
· Pogoń Lwówek - Płomień 5:1 (2:0)
· Płomień - Obra Zbąszyń 5:5
· Błędno Nądnia - Płomyk 11:2
· Grom Ciepłownik Plewiska - Płomień 7:2 (2:0)
· Huragan Łomnica - Płomień 1:7
· Zmiana terminu mecz Płomienia GLPN
· Płomyk - Obra Zbąszyń 4:9 (3:4)
· Orliki: Płomyk - Huragan Łomnica 0:3 (0:1), Płomień - Wicher Strzyżewo 4:0 (1:0)
· JS: Płomień - Warta Wartosław 2:1 (0:0)
· Płomień - GSS dziewczyny Grodzisk Wlkp. 3:7 (2:5)
· Orliki: Płomień - Błędno Nądnia 2:8 (1:4)
· JS: Płomień - Patria Buk 2:2 (1:2)
· Wicher Strzyżewo - Płomyk 8:0 (4:0)
· Sokół Rakoniewice - Płomień 10:1 (5:0)
· Terminarz Gminnych Orlików
· Czarni Kaźmierz - Płomień 5:3 (2:1)
· Płomień - UKS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 0:20 (0:10)
· Kadra Orlików 2000
· Płomień na trzecim, Płomyk na szóstym w turnieju
· JS: Płomień - Kłos Gałowo 1:4 (1:0)
· W niedzielę Turniej Gminnych Orlików
· TS05 Nowy Tomyśl - Płomień JS 3:3 (3:1)
· Terminarz orlików WZPN
· Treningi Płomyka
· JS: Obra Trzciel - Płomień 7:3
· 27 marca turniej orlików
· Terminarz juniorów na rundę wiosenną
· JS: Sokół-Orkan Chobienice - Płomień 10:1
· Halowy Turniej Sylwestrowo-Noworoczny
· IV Halowy Turnieju GLPN "Orliki-16" o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej
· V miejsce w Turnieju Gwiazdkowym
· Orliki zagrają w Turnieju Gwiazdkowym
· Podsumowanie rundy jesiennej juniorów
· JS: Płomień - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2:2
· Podsumowanie rundy jesiennej orlików
· Płomień na drugim, Płomyk szóstym
· JS: Czarni Wróblewo - Płomień 3:1
· JS: Płomień - Obra Zbąszyń 1:1 (1:0)
· Orliki: Płomień - Płomyk 13:2 (10:0)
· JS: ATE Wicher Strzyżewo - Płomień 1:0
· Orliki: Płomyk - Błędno Nądnia 1:23 (0:10); Obra Zbąszyń - Płomień 2:6
· JS: Płomień - Świt Piotrowo 2:7 (0:2)
· Orliki: Płomyk - Obra Zbąszyń 1:19 (0:7); Płomień - Huragan Łomnica 10:0
· Orliki: ATE Wicher Strzyżewo - Płomień Przyprostynia 3:1 (3:1)
· Orliki: Huragan Łomnica - Płomyk 4:2 (2:2)
· Orliki: Płomyk - ATE Wicher Strzyżewo 0:12, Błędno Nądnia - Płomień 5:1
· Orliki: Płomyk - Płomień 5:15 (0:7)
· Orliki: Błędno Nądnia - Płomyk 19:3
· JS: Płomień - Pogoń Lwówek 2:2 (1:1)
· Orliki: Płomień - Obra Zbąszyń 3:0
· Orliki: Huragan Łomnica - Płomień 2:7
· JS: Warta Wartosław - Płomień 1:2 (0:1)
· Orliki: Obra Zbąszyń - Płomyk 12:1 (7:0)
· JS: Patria Buk - Płomień 1:2 (0:2)
· Płomyk - Huragan Łomnica 1:10; Płomień - ATE Wicher Strzyżewo 8:1
· III miejsce Płomienia
· JS: Płomień - Czarni Kaźmierz 1:1
· Orliki: Płomień - Błędno 1:4, ATE Wicher - Płomyk 8:2
· Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska
· Kadra Płomienia & Płomyka na sezon 2010/11
· Terminarz orlików
· JS: Kłos Gałowo - Płomień 4:1
· Kadra juniorów starszych na sezon 2010/11
· Poznaliśmy rywali juniorów
· JS: Płomień - Sokół Orkan Chobienice 0:5
· Nabór 2010/11 - Czekamy na Ciebie!
· Orliki: Błędno Nądnia - Płomień/Płomyk 8:0
· Maciej Szarata najlepszym zawodnikiem juniorów
· Orliki zagrają w Nądni
· Podsumowanie sezonu 2009/2010 orlików
· Podsumowanie Gminnej Ligi Piłki Nożnej Orliki-16
· Podsumowanie sezonu juniorów starszych
· Zakończenie sezonu orlików
· JS: Plomień - Warta Międzychód 1:3
· Orliki: Płomień - Świt Nowy Dwór 4:0; Plomyk - Błędno Nądnia 8:10
· JS: Czarni Kaźmierz - Płomień 1:1 (1:1)
· Orliki: Płomień - Obra Zbąszyń 1:1 Płomyk - Świt Nowy Dwór 0:5
· Orliki: Huragan Łomnica - Płomień 0:3
· JS: Płomień - Sokół Duszniki 1:1 (1:0)
· Orliki: Obra Zbąszyń - Płomyk 17:2 (9:0)
· JS: Warta Wartosław - Płomień 3:2
· Płomień - Błędno Nądnia 1:2; Płomyk - Huragan Łomnica 1:12
· JS: Warta Sieraków - Płomień 1:2
· Orliki: Błędno Nądnia - Płomyk 18:1 (9:0); Świt Nowy Dwór - Płomień 1:6
· Orliki: Błędno Nądnia - Płomień 2:1; Huragan Łomnica - Płomyk 16:1
· JS: Płomień - Świt Piotrowo 4:1
· JS: Płomień - ATE Wicher Strzyżewo 3:2 (2:1)
· JS: Płomień - Obra Zbąszyń 3:0
· Orliki: Płomień - Płomyk 11:6
· Najbliższe mecze juniorów, z Wichrem w środę
· JS: Kłos Gałowo - Płomień 0:1 (0:0)
· Orliki: Płomyk - Obra Zbąszyń 1:18 (0:13)
· Orliki: Płomień - Huragan Łomnica 4:0
· Orliki: Obra Zbąszyń - Płomień 0:2; Świt Nowy Dwór - Płomyk 10:6
· JS: Płomień - Sokół Rakoniewiece 1:0
· Orliki: Płomyk - Płomień 2:11
· Mecze juniorów i orlików
· W niedzielę zaczynają Orliki
· Orliki: Huragan Łomnica - Płomień 2:4
· JS: Polonia Redos Nowy Tomyśl - Płomień 2:1
· Kadra juniorów na rundę wiosenną
· ATE Wicher Strzyżewo - Płomień 7:3 (2:3)
· JS: Sokół Dąbrówka Wlkp. - Płomień 5:1
· Sparingi juniorów
· Płomień na trzecim
· Wiesław Ciepielewski trenerem juniorów
· Terminarz juniorów
· Płomień zwycięża, Płomyk szósty.
· Turniej orlików
· Trening & turniej orlików
· Podsumowanie rundy jesiennej juniorów
· Płomień na trzecim
· Trening orlików na orliku, a w niedzielę turniej
· Podsumowanie rundy jesiennej orlików
· Obra Zbąszyń - Płomyk 24:2; Huragan Łomnica - Płomień 2:6
· JS: Warta Międzychód - Płomień 8:0
· Zakończenie rundy dla drużyn młodzieżowych
· JS: Płomień - Czarni Kaźmierz 1:0
· Walkowery w Orlikach
· JS: Sokół Duszniki - Płomień 3:1 (0:0)
· Płomień Przyprostynia - Obra Zbąszyń 0:2; Płomyk Przyprostynia - Świt Nowy Dwór 1:12
· Orliki: Świt Nowy Dwór - Płomień 9:5; Błędno Nądnia - Płomyk 15:1
· JS: Płomień - Warta Sieraków 0:2
· I Turniej Piłki Nożnej "Orlik-CUP 2009" o Puchar Burmistrza Zbąszynia dla Płomienia!
· Płomyk - Huragan Lomnica 3:13; Płomień - Błędno Nądnia 1:5
· Derby dla Płomienia. Płomyk - Płomień 2:16
· Małe Derby dla naszych: Obra - Płomień 1:3
· JS: Płomień - Kłos Gałowo 0:3
· Płomyk - Obra Zbąszyń 2:20; Płomień - Huragan Łomnica 3:6
· Oficjalne otwarcie ORLIKA - 28 październik
· JS: Sokół Rakoniewice - Płomień 2:0
· Obra Zbąszyń - Płomień 8:2; Świt Nowy Dówr - Płomyk 17:1
· V miejsce w Mistrzostwach Regionu Kozła
· Turniej orlików w Babimoście
· JS: Płomień - Warta Wartosław 0:1 (0:0)
· Płomyk - Błędno Nądnia 1:24; Płomień - Świt Nowy Dwór 0:1
· Orliki: Huragan Łomnica - Płomyk 17:1; Błędno Nądnia - Płomień 1:2
· JS: Świt Piotrowo - Płomień 3:0 walkower
· JS: Płomień - Skra Wielkopolska 9:0 (5:0)
· Orliki: Płomień - Płomyk 11:2 (5:0)
· JS: ATE Wicher Strzyżewo - Płomień 2:1 (0:1)
· Informacja dla orlików
· Płomień Przyprostynia - Polonia Nowy Tomyśl 0-4 (0-2)
· Kadra juniorów na rundę jesienną
· JS: Obra Zbąszyń - Płomień 0:1 (0:0)
· Terminarz juniorów
· JS: Błędno Nądnia - Płomień 3:1
· Juniorzy Starsi poznali rywali
· Nie ma treningu we wtorek
· Juniorzy remisują swój pierwszy sparing. Płomień - UKS Junior Zbąszynek 1:1
· Nabór zawodników do drużyn młodzieżowych
· Pokaż wszystkie kategorie
Facebook ...
Losowa Fotka
LATO 2017
PŁOMIEŃ


18.07 18.00 Rozpoczęcie przygotowań
20.07 18.00 Warta Gorzów CLJ (w)
22.07 16.00 Orkan Chorzemin (w)
23.07 11.00 Dąb Przybyszów (d)
27.07 18.30 Grom Wolsztyn (w)
01.08 18.00 Zryw Rzeczyca (w)
09.08 19.00 LZS Wąsowo (d)
13.08/15.08 Orzeł Granowo


PŁOMIEŃ B

10.08 ??.?? Wicher Strzyżewo
13.08 ??.?? Sokół-Orkan Chobienice
19/20.08 ??.?? Tęcza Tuchorza

tel. 606642637
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
facebook
Przetumacz stron

Wygenerowano w sekund: 0.10 6,664,548 unikalne wizyty