Październik 20 2019 03:34:32
Losowa Fotka
Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
Podsumowanie sezonu 2010/11 Płomienia
InformacjePodopieczni Tomasza Radwana zajęli VII miejsce w Klasie Okręgowej odnosząc 12 zwycięstw, 4 remisy oraz 10 porażek.




Klasa okręgowa:

Kolejka 1
Płomień Przyprostynia - Świt Piotrowo 2-4 [Tomasz Śliwa, Daniel Kulus]

Kolejka 2
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Płomień Przyprostynia 2-0

Kolejka 3
Płomień Przyprostynia - Błękitni Wronki 3-1 [Tomasz Śliwa-2, Jakub Werner]

Kolejka 4
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Płomień Przyprostynia 2-2 [Tomasz Śliwa, Szymon Szulc]

Kolejka 5
Płomień Przyprostynia - Warta Sieraków 3-2 [Tomasz Śliwa-2, Szymon Szulc]

Kolejka 6
Płomień Przyprostynia - NKS Niepruszewo 4-1 [Tomasz Śliwa-2, Artur Grabia, Mateusz Nowak]

Kolejka 7
Mawit Lwówek - Płomień Przyprostynia 1-2 [Wojciech Chwałkowski, Szymon Szulc]

Kolejka 8
Płomień Przyprostynia - FCL Lusowo 6-0 [Szymon Szulc-4, Tomasz Śliwa, Mateusz Nowak]

Kolejka 9 Promień Opalenica - Płomień Przyprostynia 1-1 [Tomasz Śliwa]

Kolejka 10
Płomień Przyprostynia - Sokoł Rakoniewice 5-1 [Tomasz Śliwa-3, Szymon Szulc-2]

Kolejka 11 Wielkopolska EWPA Komorniki - Płomień Przyprostynia 2-1 [Krzysztof Bajończak]

Kolejka 12
Płomień Przyprostynia - Obra Zbąszyń 1-1 [Tomasz Śliwa]

Kolejka 13
Patria Buk - Płomień Przyprostynia 0-3 [walkower, w meczu 4:3, Krzysztof Bajończak, Szymon Szulc, Wojciech Chwałkowski]

Kolejka 14
Świt Piotrowo - Płomień Przyprostynia 3-2 [Daniel Kulus, Andrzej Górliński]

Kolejka 15
Płomień Przyprostynia - Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-4 [Szymon Szulc-2]

Kolejka 16
Błękitni Wronki - Płomień Przyprostynia 5-0

Kolejka 17
Płomień Przyprostynia - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5-1 [Tomasz Śliwa-3, Szymon Szulc, Jakub Werner]

Kolejka 18
Warta Sieraków - Płomień Przyprostynia 2-1 [Szymon Szulc]

Kolejka 19
NKS Niepruszewo - Płomień Przyprostynia 1-3 [Mateusz Nowak, Jakub Werner, Szymon Szulc]

Kolejka 20
Płomień Przyprostynia - Mawit Lwówek 3-2 [Daniel Kulus-2, Wojciech Chwałkowski]

Kolejka 21
FCL Lusowo - Płomień Przyprostynia 0-3 [walkower]

Kolejka 22
Płomień Przyprostynia - Promień Opalenica 3-2 [Wojciech Chwałkowski, Michał Kaczmarek, Tomasz Śliwa]

Kolejka 23
Sokół Rakoniewice - Płomień Przyprostynia 4-3 [Szymon Szulc-3]

Kolejka 24
Płomień Przyprostynia - EWPA Wielkopolska Komorniki 0-5

Kolejka 25
Obra Zbąszyń - Płomień Przyprostynia 2-1 [Szymon Szulc]

Kolejka 26
Płomień Przyprostynia - Patria Buk 2-2 [Tomasz Śliwa-2]


Puchar Polski:

III runda:
LSS Ptaszkowo - Płomień Przyprostynia 2-2 k.2-3 [Szymon Szulc, Tomasz Śliwa]

IV runda:
Płomień Przyprostynia - Mawit Lwówek 6-1 [Tomasz Śliwa-3, Wojciech Chwałkowski, Szymon Szulc, Jakub Werner]

V runda:
wolny los

1/8 finału:
Płomień Przyprostynia - Czarni Wróblewo 1-1 k. 4-2 [Daniel Kulus]

1/4 finału:
Płomień Przyprostynia Pogoń Lwówek 0-0 k. 4-3

1/2 finału:
Świt Piotrowo - Płomień Przyprostynia 2-1 [Szymon Szulc]

Indywidualne statystki z meczów Płomienia w rozgrywkach w Klasie Okręgowej 2010/11:



Nazwisko Imię BramkiAsystySuma
Szulc Szymon211132
Śliwa Tomasz20323
Werner Jakub3710
Kulus Daniel459
Nowak Mateusz358
Chwałkowski Wojciech415
Grabia Artur134
Bajończak Krzysztof213
Kaczmarek Michał101
Górliński Andrzej101
Jezierski Sebastian011
Brzeskot Paweł011
Jędrzejczak Hubert011


Statystki z meczów Płomienia w rozgrywkach w Klasie Okręgowej:
Mecze: 79;
Gole strzelone: 146;
Średnia zdobytych goli na mecz: 1.84;
Gole stracone: 128;
Średnia straconych goli na mecz: 1,62;
Zwycięstwa: 33;
Remisy: 16;
Porażki: 30;
Pierwszy mecz: vs. Sokól Duszniki (1:0) 24.08.2008;
50 mecz:vs.Patria Buk (0:1) 29.05.2010;
Pierwsze zwycięstwo: vs. Sokól Duszniki (1:0) 24.08.2008;
Pierwszy remis: vs. Promień II Opalenica (1:1) 14.09.2008;
Pierwsza porażka: vs.Patria Buk (0:3) 30.08.2008;
Najwyższe zwycięstwo: 6:0 vs. FC-OSIR Lusowo 10.10.2010;
Najwięcej meczów bez porażki: 8; (05.09.2010 Błękitni Wronki 3:1 - 24.10.2010 Sokół Rakoniewice 5:1)
Najdłuższa kolejność zwycięstw: 4; (20.09.2009 Concordia Murowana Goslina 5:3 - 10.10.2009 Obra Zbaszyń 2:1),(05.09.2010 Błękitni Wronki 3:1 - 10.10.2010 FC-OSIR Lusowo 6:0),(30.04.2011 NKS Niepruszewo 3:1 - 15.05.2011 Promień Opalenica)
Najdłuższa kolejność bez zwycięstwa: 7;(05.04.2009 Patria Buk 1:1 - 17.05.2009 Lipno Stęszew 0:0)
Najwyższy remis: 3:3 vs. Pogoń Lwówek 11.06.2009:
Najwięcej remisów z rzędu: 3; (03.05.2009 1.FC Lusowo 1:1 - 17.05.2009 Lipno Stęszew 0:0)
Najwyższa porażka: 0:5 vs. Tarnovia Tarnowo Podgórne 7.11.2009;0:5 vs. Błękitni Wronki 10.04.2011; 0:5 vs. Wielkopolska Komorniki 29.05.2011;
Najwięcej porażek z rzędu: 4; (13.11.2010 Patria Buk - 10.04.2011 Błękitni Wronki)
Najwięcej meczy: 71, Daniel Kulus;
Najwięcej bramek: 54, Szymon Szulc;
Najwięcej asyst: 18, Szymon Szulc
Pierwsza bramka dla Płomienia: Krzysztof Fleischer, vs. Sokół Duszniki 24.08.2008;
50-bramka dla Płomienia: Szymon Szulc vs. Concordia Murowana Goslina 20.09.2009 (5:3);
100-bramka dla Płomienia: Szymon Szulc vs. FC-OSIR Lusowo 10.10.2010 (6:0);
Najwięcej goli w ciągu sezonu: 26,Szymon Szulc, 2009/2010;
Najwięcej goli w ciągu meczu: 4,Szymon Szulc vs. Lipno Stęszew 28.03.2010 (4:1); 4,Szymon Szulc vs. Jurand Koziegłowy 22.05.2010 (5:1) 4 Szymon Szulc vs.FC-OSIR Lusowo 10.10.2010(6:0)
Najwiecej punktów w rundzie: 24 (jesień 2008)(jesień 2010)
Najmniej punktów w rundzie: 12 (wiosna 2009)
Najwiecej strzelonych bramek w rundzie: 33 (jesień 2010)
Najmniej strzelonych bramek w rundzie: 17 (wiosna 2009)
Najmniej straconych bramek w rundzie: 15 (jesień 2008),(wiosna 2010)
Najwiecej straconych bramek w rundzie: 32 (wiosna 2011)
Najwiecej punktow w sezonie:42 (2009/2010)
Najmniej punktow w sezonie:36 (2008/2009)
Najwiecej strzelonych bramek w sezonie:61 (2010/2011)
Najmniej strzelonych bramek w sezonie:35 (2008/2009)
Najwiecej straconych bramek w sezonie:51 (2010/2011)
Najmniej straconych bramek w sezonie:34 (2009/2010)

Ilość występów w Płomieniu od sezonu 2005/2006 do 2010/2011


1.Chwałkowski Wojciech (148)
2.Ciszak Marcin (130)
3.Tomiak Tomasz (129)
4.Kulus Daniel (99)
5.Borkowski Przemysław (76)
6.Orłowski Andrzej (70)
7.Skotarczyk Piotr (67)
8.Tośta Sławomir (67)
9.Szulc Szymon (66)
10.Tomiak Sławomir (63)
11.Werner Jakub (58)
12.Borkowski Jakub (57)
13.Kuszczyk Edwin (54)
14.Grabia Artur (52)
15.Skręty Wojciech (50)
16.Fleischer Krzysztof (46)
17.Brambor Jakub (46)
18.Zieliński Marek (44)
19.Kłysz Maurycy (43)
20.Kędzierzyński Rafał (42)
21.Jędrzejczak Hubert (40)
22.Piechowiak Mateusz (38)
23.Kedzierski Krzysztof (36)
24.Białecki Grzegorz (35)
25.Woźniak Krzysztof (32)
26.Bajończak Krzysztof (32)
27.Hoffman Bogdan (32)
28.Przybylski Mariusz (49)
29.Stramski Tomasz (27)
30.Śliwa Tomasz (26)

Ilość zdobytych goli od sezonu 2005/2006 do 2010/2011


1.Szulc Szymon (57)
2.Chwałkowski Wojciech (37)
3.Śliwa Tomasz (24)
4.Kulus Daniel (21)
4.Fleischer Krzysztof (21)
6.Skręty Wojciech (18)
7.Werner Jakub (14)
8.Tomiak Tomasz (13)
8.Orłowski Andrzej (13)
10.Adamczak Marcin (10)
11.Tośta Sławomir (9)
12.Górlinski Andrzej (8)
13.Woźniak Krzysztof (7)
13.Kawa Tomasz (7)
15.Zieliński Marek (6)
15.Stramski Tomasz (6)
17.Gajewski Sebastian (5)
17.Borkowski Przemysław (5)
17.Kuszczyk Edwin (5)
20.Wawrzyński Maciej (4)
20.Dura Marek (4)
20.Wesoły Marek (4)
20.Nowaczyk Bartosz (4)
Tabela Juniorzy Starsi


Bramkarze:
Borkowski Jakub (22/0) Kędzierski Krzysztof (14/0) Przybylski Mariusz (1/0);

Obrońcy:
Borkowski Przemysław (16/0), Brambor Jakub (9/0), Bajończak Krzysztof (11/2), Brzeskot Paweł (13/0), Jędrzejczak Hubert (27/0), Szarata Maciej (0/0), Przepiórka Damian (24/0), Kedzierzyński Rafał (7/0);

Pomocnicy:
Ciszak Marcin (0/0), Chwałkowki Wojciech (25/4), Werner Jakub (25/4), Skotarczyk Piotr (23/0), Grabia Artur (28/1), Tadeusz Jakub (0/0), Kulus Daniel (28/5), Piechowiak Mateusz (28/0), Jezierski Sebastian (15/0) Nowak Mateusz (25/3), Dudziński Bartosz (8/0, Kaczmarek Michał (15/1);

Napastnicy:
Szulc Szymon (27/22), Śliwa Tomasz (27/24), Górliński Andrzej (7/1), Adamczak Marcin (2/0);

Orlik Zbąszyń, Płomień Przyprostynia, Orliki 2000
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nastepny mecz
SENIORZY

Liga Międzyokręgowa



-




Płomień - Pogoń Smigiel
20.10.2019 g. 15.00

B Klasa



-




Płomień B - Sokół-Orkan Chobienice
20.10.2019 g. 11.00

ORLIKI GLPN


-




Wicher Strzyżewo - Płomień
18.10.2019 g. 16.00

ROZKŁAD MECZY
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Przetumacz stron

Wygenerowano w sekund: 0.09 11,474,056 unikalne wizyty