Luty 20 2019 19:22:57
Losowa Fotka
Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Trener
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
1% podatku Płomień
XIII Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Burmistrza
Mecze seniorówW sobotę, 16 lutego odbędzie się XIII Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Burmistrza Zbąszynia, którego organizatorem przy udziale Burmistrza Zbąszynia, Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystki i Rekreacji jest KS Płomień Przyprostynia.
W Turnieju wystąpią drużyny seniorskie reprezentujące Gminę Zbąszyń: Płomień Przyprostynia, Obra Zbąszyń, Wicher Strzyżewo, Płomień B Przyprostynia, Huragan Łomnica, Błędno Nądnia.

REGULAMIN


PROGRAM MINUTOWY TURNIEJU
12.30 – Przyjazd drużyn
12.45 – Otwarcie Turnieju XIII Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Burmistrza Zbąszynia

Kolejka I
13.00 Obra Zbąszyń - Błędno Nądnia
13.20 Płomień B Przyprostynia - Huragan Łomnica
13.40 Płomień Przyprostynia - Wicher Strzyżewo

Kolejka II
14.00 Obra Zbąszyń - Huragan Łomnica
14.20 Płomień B Przyprostynia - Płomień Przyprostynia
14.40 Wicher Strzyżewo – Błędno Nądnia

Kolejka III
15.00 Płomień B Przyprostynia - Obra Zbąszyń
15.20 Huragan Łomnica - Wicher Strzyżewo
15.40 Błędno Nądnia - Płomień Przyprostynia

Kolejka IV
16.00 Płomień B Przyprostynia - Wicher Strzyżewo
16.20 Błędno Nądnia - Huragan Łomnica
16.40 Płomień Przyprostynia - Obra Zbąszyń

Kolejka V
17.00 Płomień B Przyprostynia - Błędno Nądnia
17.20 Wicher Strzyżewo - Obra Zbąszyń
17.40 Huragan Łomnica - Płomień Przyprostynia

18.00 - Zakończenie XIII Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Burmistrza Zbąszynia

Laureaci Gminnego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Burmistrza Zbąszynia


Edycja I:

I: Obra Zbąszyń
II: brak informacji
III: brak informacji
IV: brak informacji
Najlepszy bramkarz: Tomasz Siedlarz – Obra Zbąszyń
Najlepszy strzelec: Piotr Skotarczyk – Obra Zbąszyń

Edycja II: 2008

I: Płomień II Przyprostynia
II: Obra Zbąszyń
III: Wicher I Strzyżewo
IV: Płomień I Przyprostynia

Najlepszy zawodnik: Daniel Borkowski – Obra Zbąszyń
Najlepszy bramkarz: Mariusz Przybylski – Płomień II Przyprostynia
Najlepszy strzelec: Krzysztof Woźniak – Płomień II Przyporstynia








Edycja III: 2009

I: Płomień I Przyprostynia
II: Obra Zbąszyń
III: Płomień II Przyprostynia
IV: Huragan Łomnica

Najlepszy bramkarz: Jakub Borkowski – Płomień I Przyprostynia
Najlepszy strzelec: Dawid Stankowski – Wicher II Strzyżewo








Edycja IV: 2010

I: Obra Zbąszyń
II: Płomień Przyprostynia
III: ATE Wicher Strzyżewo
IV: Huragan Łomnica

Najlepszy zawodnik: Tomasz Kroczek – Obra Zbąszyń
Najlepszy bramkarz: Mariusz Przybylski – Huragan Łomnica
Najlepszy strzelec: Norbert Chełmiński – ATE Wicher Strzyżewo















Edycja V: 2011

I: Płomień Przyprostynia
II: Obra Zbąszyń
III: Huragan Łomnica
IV: Błędno Nądnia

Najlepszy zawodnik: Michał Jaszczyk - Obra Zbąszyń
Najlepszy bramkarz: Jakub Borkowski - Płomień Przyprostynia
Najlepszy strzelec: Tomasz Śliwa - Płomień Przyprostynia











Edycja VI: 2012

I: Płomień Przyprostynia
II: Huragan Łomnica
III: Obra Zbąszyń
IV: ATE Wicher Strzyżewo

Najlepszy zawodnik: Patryk Przygocki - Obra Zbąszyń
Najlepszy bramkarz: Kamil Michalski - ATE Wicher Strzyżewo
Najlepszy strzelec: Michał Kaczmarek - Płomień Przyprostynia






Edycja VII: 2013

I: Obra Zbąszyń
II: Płomień Przyprostynia
III: ATE Wicher Strzyżewo
IV: Huragan Łomnica

Najlepszy zawodnik: Daniel Kulus - Obra Zbąszyń
Najlepszy bramkarz: Kamil Michalski - ATE Wicher Strzyżewo
Najlepszy strzelec: Tomasz Śliwa - Płomień Przyprostynia













Edycja VIII: 2014

I: Obra Zbąszyń
II: ATE Wicher Strzyżewo
III: Płomień Przyprostynia
IV: Huragan Łomnica

Najlepszy zawodnik: Daniel Kulus – Wicher Strzyżewo
Najlepszy bramkarz: Jakub Nowak – Obra Zbąszyń
Najlepszy strzelec: Paweł Kaczmarek – Obra Zbąszyń














Edycja IX: 2015

I: Płomień Przyprostynia
II: Obra Zbąszyń
III: Huragan Łomnica
IV: ATE Wicher Strzyżewo

Najlepszy zawodnik: Marcin Grocholewski - Huragan Łomnica
Najlepszy bramkarz: Krzysztof Kubaś - Błędno Nądnia
Najlepszy strzelec: Paweł Kaczmarek – Obra Zbąszyń



Edycja X: 2016

I: Płomień Przyprostynia
II: Obra Zbąszyń
III: ATE Wicher Strzyżewo
IV: Huragan Łomnica

Najlepszy zawodnik: Jan Zimny - Płomień Przyprostynia
Najlepszy bramkarz: Roman Stróżyk - ATE Wicher Strzyżewo
Najlepszy strzelec: Marcin Grocholewski - Huragan Łomnica



Edycja XI: 2017

I: Obra Zbąszyń
II: Płomień Przyprostynia
III: ATE Wicher Strzyżewo
IV: Płomień B Przyprostynia

Najlepszy zawodnik: Dawid Seifert - Płomień B Przyprostynia
Najlepszy bramkarz: Krystian Kraszewski - Płomień B Przyprostynia
Najlepszy strzelec: Tomasz Śliwa - ATE Wicher Strzyżewo



Edycja XII: 2018

I: Płomień Przyprostynia
II: Obra Zbąszyń
III: Błędno Nądnia
IV: Obra Old Boy Zbąszyń

Najlepszy zawodnik: Kamil Maciejewski - Płomień Przyprostynia
Najlepszy bramkarz: Roman Stróżyk - ATE Wicher Strzyżewo
Najlepszy strzelec: Szymon Juszczak - Płomień Przyprostynia



Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
LATO 2018
PŁOMIEŃ

22.01 17.30 Rozpoczęcie przygotowań
02.02 13.00 Pogoń Świebodzin
09.02 15.30 Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
16.02 13.00 Turniej o Puchar Burmistrza
17.02 13.00 Sokół Pniewy
23.02 13.00 Warta Międzychód
26.02 18.00 TS Przylep
03.03 13.00 Zryw Rzeczyca
10.03 13.00 Dąb Przybyszów
17.03 14.00 Promień Krzywiń (Liga)

PŁOMIEŃ B

16.02 13.00 Turniej o Puchar Burmistrza
03.03 11.00 Huragan Łomnica
10.03 11.00 Wicher Strzyżewo
17.03 12.00 Toroma Torzym
23.03 13.00 Dąb Bolewice (Liga)
30.03 ??.?? Pieczarka Wielichowo (Liga)
Przekaż 1% podatku!
przekaż 1%
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Przetumacz stron

Wygenerowano w sekund: 0.26 9,264,359 unikalne wizyty