Marzec 25 2019 23:08:38
Losowa Fotka
Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Trener
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
1% podatku Płomień
Podsumowanie sezonu 2017/18 orlików
Drużyny młodzieżowePłomień na piątym, a Płomyk na ósmym zakończył rozgrywki Gminnej Ligi Piłki Nożnej.

Kolejka 1:
Płomyk - Płomień 6:11 [Wiktor Prentki-2, Korneliusz Knop, Maksymilian Lejwoda-3 -- Dawid Korcz-2, Mateusz Tomaszewski-2, Oliwier Rzepa-2, Marcel Szarata, Kacper Ratajczak-3, Kacper Konieczek]

Kolejka 2:
Sokół Chrośnica - Płomyk 6:1 [Błażej Rucioch]
Błędno Nądnia - Płomień 12:0

Kolejka 3:
Płomyk - Wicher Strzyżewo 4:9 [Korneliusz Knop-2, Maksymilian Lejwoda, Adam Czubak]
Płomień - Obra Młodzik Zbąszyń 3:9 [Nikodem Śmiałek, Mikołaj Bok, Kamil Janowski]

Kolejka 4:
Obra Orlik Zbąszyń - Płomień 6:4 [Nikodem Śmiałek-3, Mateusz Tomaszewski]
Błędno Nądnia - Płomyk 21:0

Kolejka 5:
Płomień - Sokół Chrośnica 8:2 [Adrian Winiarz-2, Kamil Janowski-2, Mateusz Tomaszewski, Marcel Szarata, Michał Kubiak]
Płomyk - Huragan Łomnica 2:17 [Korneliusz Knop, Igor Szkudlarek]

Kolejka 6:
Huragan Łomnica - Płomień 9:3 [Nikodem Śmiałek-2, Mateusz Tomaszewski]
Obra Młodzik Zbąszyń - Płomyk 25:2 [Korneliusz Knop-2]

Kolejka 7:
Płomyk - Obra Orlik Zbąszyń 4:14 [Igor Szkudlarek-3, Korneliusz Knop]
Płomień - Wicher Strzyżewo 9:3 [Nikodem Śmiałek-3, Adrian Winiarz-2, Dawid Korcz-2, Michał Kubiak, Mateusz Tomaszewski]

Kolejka 8:
Płomień - Płomyk 9:2 [0:1 Nikodem Śmiałek-4, Oliwier Rzepa-2, Kamil Janowski, Mateusz Tomaszewski, Adrian Winiarz -- Paweł Jankowiak, Igor Szkudlarek]


Kolejka 9:
Płomyk - Sokół Chrośnica 2:13 [Igor Szkudlarek-2]
Płomień - Błędno Nądnia 7:11 [Nikodem Śmiałek-3, Kacper Ratajczak-2, Marcel Szarata, Adrian Winiarz]

Kolejka 10:
Wicher Strzyżewo - Płomyk 11:2 [Wiktor Prentki, Igor Szkudlarek]
Obra Młodzik Zbąszyń - Płomień 14:6 [Nikodem Śmiałek-5, Mateusz Śmiałek]

Kolejka 11:
Płomień - Obra Orlik Zbąszyń 6:4 [Nikodem Śmiałek-4, Kacper Ratajczak, Michał Kubiak]
Płomyk - Błędno Nądnia 0:14

Kolejka 12:
Sokół Chrośnica - Płomień 3:3 [Nikodem Śmiałek-3]
Huragan Łomnica - Płomyk 19:1 [Igor Szkudlarek]

Kolejka 13:
Płomień - Huragan Łomnica 2:6 Mateusz Tomaszewski, Kacper Ratajczak.]
Płomyk - Obra Młodzik Zbąszyń 0:27

Kolejka 14:
Obra Orlik Zbąszyń - Płomyk 8:1 [Igor Szkudlarek]
Wicher Strzyżewo - Płomień 5:6 [Marcel Tobys, Kacper Ratajczak-2, Mateusz Tomaszewski-2, Nikodem Śmiałek]





PŁOMIEŃ:
2. Mikołaj Bok
3. Kamil Nowak
6. Wojciech Ratajczak
7. Kacper Konieczek
8. Kamil Janowski
9. Nikodem Śmiałek
10. Kacper Ratajczak
11. Mateusz Tomaszewski
12. Kamil Kaczmarek
13. Oliwier Rzepa
15. Marcel Tobys
16. Marcel Szarata
18. Nikodem Rzepa
19. Marcin Hamrol
20. Dawid Korcz
21. Adrian Winiarz
Michał Kubiak
Karol Szelzchen
Oskar Białecki


PŁOMYK:
2. Marcel Dombrowski
4. Jacek Bronczak
7. Igor Bujnowski
8. Igor Szkudlarek
9. Maksymilian Lejwoda
10. Korneliusz Knop
11. Paweł Jankowiak
13. Wojciech Walkowiak
14. Miłosz Rzepa
15. Juliusz Rząd
16. Bartosz Herhold
17. Nikodem Bielaszewski
18. Kacper Rzepa
20. Alan Wachowski
21. Błażej Rucioch
22. Michał Tomiak
23. Wojciech Gwiazda
Alan Wachowski
Wiktor Prentki
Aleks Kasier
Marcel Artf
Szymon Nizałek
Adam Czubak
Aleks Lejwoda
Alan Szulczyk
Eryk Majchrowski
Bartosz Sołtysik







Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nastepny mecz
SENIORZY

Liga Międzyokręgowa



-




Korona Piaski - Płomień
30.03.2019 g. 15.00

B Klasa



-




Płomień B - Pieczarka Wielichowo
[stadion Orzeł w Zbąszyniu]
31.03.2019 g. 11.00

ORLIKI GLPN

ROZKŁAD MECZY
Przekaż 1% podatku!
przekaż 1%
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Urodziny Urodziny:
Przetumacz stron

Wygenerowano w sekund: 0.23 9,672,341 unikalne wizyty