Grudzień 13 2018 16:24:32
Losowa Fotka
Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Trener
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska Bocer - wędliny, szynki, wyroby wędliniarskie BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński "Meble dla Ciebie" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Benedykt Wawrzyniak POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZUP Chrośnica; Zbąszyń Budowlane materiały, Surowce wtórne, złom, Węgiel, sprzedaż, wydobycie ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje Bestem, Zbąszyń Zakład Instalatorski Jan Tomiński, Zbąszyń INKAS Wolsztyn - komputery i kasy fiskalne części nowe, części samochodowe, części używane, mechanika, opony, serwis samochodowy, Auto Complex, Nowy Tomyśl, Zbąszyń, Perzyny, Auto Waszkowiak, Waszkowiak Auto, Okręgowa Stacja Kontroli bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Skup i sprzedaż pieczarki, brązowej, białej, boczniaka, Zbigniew witkiewicz, phu zbigniew witkiewicz, przemęt, transport własny Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep I-PACK, Opakowania kartonowe, Stara Tuchorza, producent opakowań z tektury Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne papy, pokrycia dachowe, blacha, blachodachówka, blacha trapezowa, blachy na dachy, styropian, biterm, płyty warstwowe, środki do gruntowania i konserwacji, gaz techniczny, izolacje, gonty, materiały izolacyjne, akcesoria dekarskie, narzędzia, narzędzia dekarskie, elektronarzędzia, styropapa, papa, papy tradycyjne, papy zgrzewalne oksydowane oxydowane, papy zgrzewalne modyfikowane sbs, lemar, bitumax, soudal, swisspor, selena, rockwool, blachprofil 2, matizol, balexmetal, koelner, izohan, ejot Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
Podsumowanie sezonu 2017/18 Płomienia
InformacjePłomień w sezonie 2017/18 w Klasie Okręgowej gr. zachodniej zajął trzecie miejsce. W rundzie jesiennej drużyny prowadził Dawid Kaniewski, natomiast w rundzie jesiennej Piotr Cenin.


KLASA OKRĘGOWA
Kolejka 1:
Sparta Szamotuły - Płomień 0:0

Kolejka 2:
AP Reiss Tarnowo Podgórne - Płomień 1:2 [Krzysztof Fleischer-2]

Kolejka 3:
Płomień - Obra Zbąszyń 1:1 [Marcin Kędziora]

Kolejka 4:
Sokół Duszniki - Płomień 0:2 [Łukasz Kaźmierczak, Kamil Maciejewski]

Kolejka 5:
Płomień - Lipno Stęszew 5:1 [Kamil Maciejewski-2, Szymon Juszczak, Jakub Wośkowiak, Jan Zimny]

Kolejka 6:
Czarni Wróblewo - Płomień 1:2 [Szymon Juszczak, Jakub Wośkowiak]

Kolejka 7:
Płomień - Błękitni Wronki 4:0 [Krzysztof Fleischer, Szymon Juszczak, Miłosz Madaj, Jakub Wośkowiak]

Kolejka 8:
TS Gminy Kamieniec - Płomień 5:4 [Jan Zimny-2, Daniel Borkowski, Szymon Juszczak]

Kolejka 9:
Płomień - Spójnia Strykowo 2:0 [Kamil Maciejewski, Łukasz Kaźmierczak]

Kolejka 10:
Pogoń Lwówek - Płomień 2:1 [Szymon Juszczak]

Kolejka 11:
Płomień - Sokół Rakoniewice 1:3 [Daniel Borkowski]

Kolejka 12:
Sokół Pniewy - Płomień 5:1 [Miłosz Madaj]

Kolejka 13:
Płomień - Orkan Konarzewo 2:2 [Szymon Juszczak, Mateusz Piechowiak]

Kolejka 14:
Płomień - Sparta Szamotuły 3:0 [Jakub Wośkowiak-2, Kamil Maciejewski]

Kolejka 15:
Płomień - AP Reiss Tarnowo Podgórne 1:0 [Michał Kaczmarek]

Kolejka 16:
Obra Zbąszyń - Płomień 1:2 [Kamil Maciejewski-2]

Kolejka 17:
Płomień - Sokół Duszniki 2:2 [Jan Zimny, Mateusz Piechowiak]

Kolejka 18:
Lipno Stęszew - Płomień 2:3 [Szymon Juszczak, Marcin Kędziora, Kamil Maciejewski]

Kolejka 19:
Płomień - Czarni Wróblewo 2:0 [Michał Kaczmarek, Kamil Dąbrowski]

Kolejka 20:
Błękitni Wronki - Płomień 0:1 [Jakub Wośkowiak]

Kolejka 21:
Płomień - TS Gminy Kamieniec 2:4 [Michał Gucia, Kamil Maciejewski]

Kolejka 22:
Spójnia Strykowo - Płomień 3:0

Kolejka 23:
Płomień - Pogoń Lwówek 3:0 [Michał Kaczmarek, Kamil Maciejewski, Łukasz Kaźmierczak]

Kolejka 24:
Sokół Rakoniewice - Płomień 0:6 [Kamil Maciejewski, Jakub Beyer, Kamil Dąbrowski, Szymon Juszczak, Jan Zimny, Michał Gucia]

Kolejka 25:
Płomień - Sokół Pniewy 1:3 [Krzysztof Fleischer]

Kolejka 26:
Orkan Konarzewo - Płomień 0:2 [Jakub Wośkowiak, Krzysztof Fleischer]



PUCHAR POLSKI:
Runda 3:
Płomień - Sokół Rakoniewice 5:0 [Jakub Wośkowiak-3, Krzysztof Fleischer, Miłosz Madaj]

Runda 4:
Lech Old-Boy Poznań - Płomień 1:2 [Dawid Kuhnke-2]

Runda 5:
NAP Polonia Nowy Tomyśl - Płomień 3:3 k. 2:4 [Marcin Kędziora, Lukasz Kaźmierczak, Mateusz Piechowiak]

Runda 6:
Płomień - Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:2

Indywidualne statystki w rozgrywkach w Klasy Okręgowej - sezon 2017/2018:

Bramkarze:
1 - Nowak Jakub (11/0)
33 - Borkowski Jakub (13/0)
44 - Kraszewski Krystian (8/0)

Obrońcy:
2 - Seifert Dawid (0/0)
3 - Kędziora Marcin (27/3)
4 - Gaweł Damian (17/0)
7 - Fleischer Krzysztof (25/6)
16 - Jędrzejczak Hubert (1/0)
17 - Borkowski Daniel (22/2)
18 - Bąbelek Mateusz (24/0)
20 - Pakuła Filip (2/0)
21 - Borkowski Przemysław (2/0)
22 - Kostyra Michał (10/0)
23 - Kuhnke Dawid (10/2)
30 - Grunwald Kamil (6/0) - w rundzie jesiennej zawodnik Tęczy Tuchorza

Pomocnicy i napastnicy:
5 - Dąbrowski Kamil (25/2)
6 - Beyer Jakub (24/1)
8 - Kaczmarek Michał (20/3)
9 - Kaźmierczak Łukasz (23/4)
10 - Juszczak Szymon (26/8)
11 - Maciejewski Kamil (23/11)
13 - Wośkowiak Jakub (26/10)
14 - Piechowiak Mateusz (23/3)
15 - Zimny Jan (21/5)
19 - Rzepa Artur (6/0) - w rundzie wiosennej zawodnik Huraganu Łomnica
24 - Frasz Aleksander (/0)
25 - Madaj Miłosz (7/3)
26 - Kowalski Tomasz (8/0)
27 - Maćkowski Wiktor (1/0)
28 - Gucia Michał (13/2)
29 - Adamczak Marcin (4/0)
31 - Rzepa Kamil (5/0)



Łączy nas piłka


Indywidualne statystki zawodników w Płomieniu:

Piechowiak Mateusz (221/21)
Fleischer Krzysztof (198/36)
Kaczmarek Michał (171/29)
Borkowski Jakub (168/1)
Borkowski Daniel (145/4)
Wośkowiak Jakub (140/27)
Maciejewski Kamil (110/41)
Zimny Jan (86/21)
Jędrzejczak Hubert (79/1)
Beyer Jakub (77/3)
Borkowski Przemysław (77/2)
Kędziora Marcin (76/5)
Juszczak Szymon (72/20)
Dąbrowski Kamil (68/11)
Gucia Michał (65/5)
Kostyra Michał (45/0)
Nowak Jakub (42/0)
Kuhnke Dawid (33/2)
Kaźmierczak Łukasz (31/7)
Rzepa Artur (31/1)
Gaweł Damian (31/0)
Bąbelek Mateusz (24/0)
Kraszewski Krystian (17/0)
Pakuła Filip (15/0)
Kowalski Tomasz (12/0)
Madaj Miłosz (8/3)
Adamczak Marcin (6/0)
Grunwald Kamil (6/0)
Rzepa Kamil (5/1)
Maćkowski Wiktor (4/0)
Frasz Aleksander (3/1)
Seifert Dawid (1/0)




Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
LATO 2018
PŁOMIEŃ

22.01 17.30 Rozpoczęcie przygotowań
02.02 13.00 Pogoń Świebodzin
09.02 13.00 Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
16.02 ??.?? Turniej o Puchar Burmistrza
17.02 13.00 Sokół Pniewy
23.02 13.00 Warta Międzychód
03.03 13.00 Zryw Rzeczyca
10.03 13.00 Dąb Przybyszów
17.03 14.00 Promień Krzywiń (Liga)

PŁOMIEŃ B

10.03 11.00 Wicher Strzyżewo
17.03 12.00 Toroma Torzym
23.03 ??.?? Sokół Kaszczor ?
30.03 ??.?? Pieczarka Wielichowo (Liga)
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Przetumacz stron

Wygenerowano w sekund: 0.24 8,519,416 unikalne wizyty