Lipiec 19 2018 09:37:35
Nastepny mecz
SENIORZY

Liga Międzyokręgowa



-




Płomień - Pogoń Lwówek
12.08.2018 g. 16.00


-




Juna Trans Stare Oborzyska - Płomień
15.08.2018 g. 16.00

B Klasa


ORLIKI GLPN


-




Płomyk - Płomień
??.09.2018 g. ??.??

ROZKŁAD MECZY
Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Trener
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Junior Starszy
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska Bocer - wędliny, szynki, wyroby wędliniarskie BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński "Meble dla Ciebie" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Benedykt Wawrzyniak POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZUP Chrośnica; Zbąszyń Budowlane materiały, Surowce wtórne, złom, Węgiel, sprzedaż, wydobycie ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje Bestem, Zbąszyń Zakład Instalatorski Jan Tomiński, Zbąszyń INKAS Wolsztyn - komputery i kasy fiskalne części nowe, części samochodowe, części używane, mechanika, opony, serwis samochodowy, Auto Complex, Nowy Tomyśl, Zbąszyń, Perzyny, Auto Waszkowiak, Waszkowiak Auto, Okręgowa Stacja Kontroli bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Skup i sprzedaż pieczarki, brązowej, białej, boczniaka, Zbigniew witkiewicz, phu zbigniew witkiewicz, przemęt, transport własny Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep I-PACK, Opakowania kartonowe, Stara Tuchorza, producent opakowań z tektury Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne papy, pokrycia dachowe, blacha, blachodachówka, blacha trapezowa, blachy na dachy, styropian, biterm, płyty warstwowe, środki do gruntowania i konserwacji, gaz techniczny, izolacje, gonty, materiały izolacyjne, akcesoria dekarskie, narzędzia, narzędzia dekarskie, elektronarzędzia, styropapa, papa, papy tradycyjne, papy zgrzewalne oksydowane oxydowane, papy zgrzewalne modyfikowane sbs, lemar, bitumax, soudal, swisspor, selena, rockwool, blachprofil 2, matizol, balexmetal, koelner, izohan, ejot Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
Podsumowanie sezonu 2017/18 Płomienia B
InformacjePłomień B w rundzie jesiennej zdobył 20 punktów, natomiast w rundzie wiosennej 24, co co pozwoliło zająć 6 miejsce w sezonie 2017/18.

Kolejka 1:
Dąb Bolewice - Płomień B 4:0

Kolejka 2:
Płomień B - Borusja Boruja Kościelna 2:1 [Michał Kostyra-2]

Kolejka 3:
Błędno Nądnia - Płomień B 0:5 [Przemysław Borkowski-2, Miłosz Madaj-2, Michał Kostyra]

Kolejka 4:
Płomień B - Piast Jabłonna 4:1 [Miłosz Madaj-2, Wiktor Maćkowski, Martin Mataczyna]

Kolejka 5:
Pieczarka Wielichowo - Płomień B 4:0

Kolejka 6:
Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Płomień B 0:1 [Przemysław Borkowski]

Kolejka 7:
Płomień B - Orzeł Rostarzewo 1:1 [Krzysztof Woźniak]

Kolejka 8:
Orlik Sepno - Płomień B 2:0

Kolejka 9:
Płomień B - Ogrol Sielinko 1:3 [Marcin Adamczak]

Kolejka 10:
TS05 Nowy Tomyśl - Płomień B 4:2 [Martin Mataczyna, Krzysztof Woźniak]

Kolejka 11:
Płomień B - Sparta II Szamotuły 3:3 [Miłosz Madaj, Przemysław Borkowski, Marcin Adamczak]

Kolejka 12:
Huragan Łomnica - Płomień B 0:16 [Miłosz Madaj-5, Marcin Adamaczak-2, Łukasz Kaźmierczak-3, Kamil Rzepa-2, Przemysław Borkowski, Wiktor Maćkowski, Tomasz Kowalski, Dawid Seifert]

Kolejka 13:
Płomień B - Grom Zębowo 7:2 [Łukasz Kaźmierczak-5, Jakub Wośkowiak, Przemysław Borkowski]

Kolejka 14:
Płomień B - Dąb Bolewice 4:1 [Łukasz Kaźmierczak-3, Przemysław Borkowski]

Kolejka 15:
Borusja Boruja Kościelna - Płomień B 2:1 [Kamil Rzepa, Krzysztof Woźniak, Przemysław Borkowski]

Kolejka 16:
Płomień B - Błędno Nądnia 4:1 [Krzysztof Woźniak-2, Tomasz Kowalski, Przemysław Borkowsk]

Kolejka 17:
Piast Jabłonna - Płomień B 4:7 [Marcin Adamczak-3, Wiktor Maćkowski, Klaudiusz Kurosz, Tomasz Kowalski, Patryk Pawlik]

Kolejka 18:
Płomień B - Pieczarka Wielichowo 0:3

Kolejka 19:
Płomień B - Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 1:5 [Marcin Adamczak]

Kolejka 20:
Orzeł Rostarzewo - Płomień B 3:1 [Krzysztof Woźniak]

Kolejka 21:
Płomień B - Orlik Sepno 2:0 [Łukasz Kaźmierczak-2]

Kolejka 22:
Ogrol Sielinko - Płomień B 2:1 [Krzysztof Woźniak]

Kolejka 23:
Płomień B - TS05 Nowy Tomyśl 2:1 [Martin Mataczyna, Michał Kostyra]

Kolejka 24:
Sparta II Szamotuły - Płomień B 5:2 [Tomasz Kowalski, Michał Kostyra]

Kolejka 25:
Płomień B - Huragan Łomnica 9:2 [Krzysztof Woźniak, Tomasz Kowalski, Jakub Borkowski - 2, Kamil Rzepa, Wiktor Maćkowski, Marcin Adamczak, Klaudiusz Kurosz, Martin Mataczyna]

Kolejka 26:
Grom Zębowo - Płomień B 2:6 [Jakub Borkowski-3, Tomasz Kowalski-2, Marcin Adamczak]



Łączy nas piłka




Indywidualne statystki w rozgrywkach w B Klasy - sezon 2017/2018:

1 - Jakub Nowak (1/0)
2 - Dawid Kędzierzyński (1/0)
3 - Przemysław Borkowski (25/9)
4 - Marek Dura (13/0)
5 - Tomasz Tomiak (22/0)
6 - Marcin Ciszak (13/0)
7 - Tomasz Kowalski (20/7)
8 - Martin Mataczyna (15/4)
9 - Maciej Szarata (4/0)
10 - Michał Kostyra (14/5)
11 - Patryk Pawlik (5/1)
12 - Aleksnader Rząd (6/0)
13 - Aleksander Frasz (5/0)
14 - Marcin Adamczak (21/10)
15 - Arkadiusz Szarata (4/0)
16 - Dawid Kuhnke (7/0)
17 - Krzysztof Woźniak (20/8)
18 - Sebastian Gajewski (3/0)
19 - Rafał Kędzierzyński (21/0)
20 - Dariusz Bańdur (1/0)
21 - Paweł Szott (6/0)
22 - Dariusz Stefański (9/0)
23 - Łukasz Kaźmierczak (5/13)
24 - Miłosz Madaj (8/10)
25 - Artur Rzepa (6/0)
26 - Dawid Pawlik (0/0)
27 - Dawid Seifert (13/1)
28 - Wiktor Maćkowski (10/4)
29 - Klaudiusz Kurosz (14/2)
30 - Adam Eichler (2/0)
31 - Damian Mazur (0/0)
32 - Kacper Odbrony (8/0)
33 - Jakub Borkowski (2/5)
34 - Kamil Rzepa (21/4)
35 - Jakub Wośkowiak (2/1)
36 - Kamil Dąbrowski (0/0)
37 - Jakub Antropik (9/0)
38 - Michał Kaczmarek (2/0)
39 - Sebastian Piter (1/0)
40 - Kamil Grunwald (7/0)
44 - Krystian Kraszewski (19/0)



Statystyki Płomienia B w rozgrywkach B Klasowych:

Mecze: 184
Gole strzelone: 523
Średnia zdobytych goli na mecz: 2.84
Gole stracone: 308
Średnia straconych goli na mecz: 1.67
Zwycięstwa: 106
Remisy: 29
Porażki: 49
Najwyższe zwycięstwo: 16:0 - (11.11.2017 Huragan Łomnica)
Najwyższy remis: 3:3 - (16.06.2013 vs. Orzel Rostarzewo), (19.10.2014 vs. Orzeł Łowyn), (05.11.2017 vs. Sparta II Szamotuły)
Najwyższa porażka: 1:8 - (11.05.2014 Avia II Kamionki)
Najwięcej meczy: 157 - Przemysław Borkowski
Najwięcej bramek: 44 - Marcin Adamczak
1 bramka dla PPB: Adamczak Marcin vs. Korona II Bukowiec 29.08.2010
50 bramka dla PPB: Kędzierski Krzysztof vs. TS 05 Nowy Tomyśl 22.05.2011 (4:1)
100 bramka dla PPB: Kędzierski Krzysztof vs. TS 05 Nowy Tomyśl 15.04.2012 (2:3)
200 bramka dla PPB: Sebastian P. (bramka samobojcza) vs. Avia II Kamionki 22.09.2013 (2:2)
300 bramka dla PPB: Karol Szaferski vs. Zenity Wytomyśl 19.04.2015 (4:1)
400 bramka dla PPB: Artur Grabia vs. Huragan Łomnica 29.10.2016 (2:4)
500 bramka dla PPB: Klaudiusz Kurosz vs. Piast Jabłonna 22.04.2018 (7:4)

Indywidualne statystki zawodników w Płomieniu B:

Borkowski Przemysław (157/43)
Tomiak Tomasz (155/27)
Ciszak Marcin (155/12)
Kędzierzyński Rafał (146/3)
Gajewski Sebastian (123/25)
Adamczak Marcin (116/44)
Rychter Sławomir (98/30)
Kostyra Michał (80/28)
Górliński Andrzej (74/13)
Dura Marek (78/9)
Mataczyna Martin (74/7)
Kraszewski Krystian (68/1)
Pawlik Patryk (66/24)
Chwałkowski Wojciech (58/11)
Kędzierski Krzysztof (57/17)
Woźniak Krzysztof (53/13)
Kędzierzyński Dawid (52/3)
Szarata Arkadiusz (50/4)
Radny Dawid (49/3)
Gołek Jarosław (49/0)
Maćkowiak Dawid (44/2)
Basiński Tobiasz (38/6)
Borkowski Jakub (35/7)
Merda Paweł (34/0)
Wośkowiak Jakub (33/18)
Woźniak Remigiusz (32/14)
Kowalski Tomasz (32/7)
Wawrzyński Maciej (31/4)
Szaferski Karol (30/1)
Przybylski Mariusz (29/1)
Szulc Szymon (28/24)
Michalak Mateusz (26/3)
Puchacz Wojciech (24/0)
Rzepa Kamil (21/4)
Szott Paweł (21/2)
Rzepa Artur (21/2)
Bańdur Dariusz (20/0)
Stefański Dariusz (19/3)
Seifert Dawid (18/2)
Szarata Maciej (17/4)
Dalecki Grzegorz (17/2)
Dudziński Bartosz (15/4)
Frasz Aleksander (14/1)
Hypta Marcin (14/0)
Kuhnke Dawid (13/1)
Madaj Miłosz (12/10)
Kurosz Klaudiusz (12/2)
Kaźmierczak Łukasz (11/16)
Maćkowski Wiktor (11/4)
Borkowski Radosław (11/2)
Łodyga Mateusz (11/0)
Grabia Artur (10/5)
Borkowski Daniel (10/0)
Mierzwa Krzysztof (9/9)
Tadeusz Jakub (9/2)
Antropik Jakub (9/0)
Dąbrowski Kamil (8/2)
Odrobny Kacper (8/0)
Adamczak Waldemar (8/0)
Pawlik Dawid (7/3)
Grunwald Kamil (7/0)
Rząd Aleksander (7/0)
Radwan Leszek (7/0)
Nowak Jakub (7/0)
Brambor Jakub (5/2)
Skotarczyk Piotr (5/1)
Radwan Tomasz (5/1)
Pietrzak Jonasz (4/2)
Fleischer Krzysztof (4/1)
Gaweł Mateusz (4/0)
Sitnik Wojciech (3/0)
Marchewska Marcin (3/0)
Eichler Adam (3/0)
Marciniak Łukasz (2/0)
Leśnik Grzegorz (2/0)
Urbański Martin (2/0)
Król Przemysław (2/0)
Bajończak Krzysztof (2/0)
Kaczmarek Michał (2/0)
Gucia Michał (1/1)
Rajewski Sebastian (1/1)
Nowak Mateusz (1/1)
Tomiak Marek (1/0)
Czyżewski Damian (1/0)
Piter Sebastian (1/0)
Szulc Szymon (1/0)

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
LATO 2018
PŁOMIEŃ

10.07 ??.?? Rozpoczęcie przygotowań
15.07 11.00 Grom Wolsztyn (w)
22.07 16.00 Sokół Pniewy (d)
25.07 18.00 ZAP Zbąszynek (w)
28.07 17.00 Pogoń Świebodzin (d)
04.08 16.00 Zryw Rzeczyca (w)
11/12.08 Liga Międzyokręgowa

PŁOMIEŃ B

08.08 18.00 Tęcza Tuchorza (w)
11.08 ??.?? Turniej W Strzyżewie
16.08 18.00 Obra Trzciel (w)
22.08 18.00 Gwiazda Siedlec (w)
25/26.08 B Klasa
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Losowa Fotka
facebook
Przetumacz stron

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.11 7,454,229 unikalne wizyty