Sierpień 18 2018 20:23:43
LATO 2018
PŁOMIEŃ

10.07 ??.?? Rozpoczęcie przygotowań
15.07 11.00 Grom Wolsztyn (w)
22.07 16.00 Sokół Pniewy (d)
25.07 18.00 ZAP Zbąszynek (w)
28.07 17.00 Pogoń Świebodzin (d)
04.08 16.00 Zryw Rzeczyca (w)
11/12.08 Liga Międzyokręgowa

PŁOMIEŃ B

08.08 18.00 Tęcza Tuchorza (w)
11.08 ??.?? Turniej W Strzyżewie
16.08 18.00 Obra Trzciel (w)
22.08 18.00 Gwiazda Siedlec (w)
25/26.08 B Klasa
Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Trener
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Junior Starszy
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska Bocer - wędliny, szynki, wyroby wędliniarskie BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński "Meble dla Ciebie" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Benedykt Wawrzyniak POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZUP Chrośnica; Zbąszyń Budowlane materiały, Surowce wtórne, złom, Węgiel, sprzedaż, wydobycie ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje Bestem, Zbąszyń Zakład Instalatorski Jan Tomiński, Zbąszyń INKAS Wolsztyn - komputery i kasy fiskalne części nowe, części samochodowe, części używane, mechanika, opony, serwis samochodowy, Auto Complex, Nowy Tomyśl, Zbąszyń, Perzyny, Auto Waszkowiak, Waszkowiak Auto, Okręgowa Stacja Kontroli bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Skup i sprzedaż pieczarki, brązowej, białej, boczniaka, Zbigniew witkiewicz, phu zbigniew witkiewicz, przemęt, transport własny Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep I-PACK, Opakowania kartonowe, Stara Tuchorza, producent opakowań z tektury Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne papy, pokrycia dachowe, blacha, blachodachówka, blacha trapezowa, blachy na dachy, styropian, biterm, płyty warstwowe, środki do gruntowania i konserwacji, gaz techniczny, izolacje, gonty, materiały izolacyjne, akcesoria dekarskie, narzędzia, narzędzia dekarskie, elektronarzędzia, styropapa, papa, papy tradycyjne, papy zgrzewalne oksydowane oxydowane, papy zgrzewalne modyfikowane sbs, lemar, bitumax, soudal, swisspor, selena, rockwool, blachprofil 2, matizol, balexmetal, koelner, izohan, ejot Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
XI Turniej Piłki Nożnej Plażowej
Na czasieW sobotę oraz w niedzielę (23, 24 czerwca) odbędzie się XI Turniej Piłki Nożnej Plażowej na Plaży Łazienki. Zapisy przyjmowane w siedzibie hali sportowej "Zbąszynianka" do dnia 20 czerwca (środy) 2018 do godziny 15:00.
Regulamin
Laureaci





LAUREACI:


Edycja I: 2007
starsi - 1990
I: Blokersi Zbąszyń
II: Lambada Nowy Tomyśl
III: Incident Team Wolsztyn
IV: Błysk Wolsztyn/Zbąszyń

Najlepszy zawodnik: Piotr Skotarczyk - Blokersi Zbąszyń

1993 – 1991
I: S.C. Lambada Łomnica
II: N.O.S Zbąszyń
III: Bez Nazwy Zbąszyń
IV: Czerwone Kije Nowy Tomyśl

Najlepszy zawodnik: Marcin Bartkowiak - S.C. Lambada Łomnica

1994 – młodsi
I: Spółka ze Zoo Nowy Tomyśl
II: Joga Bonita Nowy Tomyśl
III: Chrosto Zbąszyń
IV: Zezole Zbąszyń

Najlepszy zawodnik: Piotr Ostapkowicz - Spółka ze Zoo Nowy Tomyśl

Edycja II: 2008
starsi - 1991:
I: PSP Wolsztyn
II: Pingwiny Zbąszyń
III: Księgarz Wolsztyn
IV: Incident Team Wolsztyn

Najlepszy zawodnik: Jacek Zmunda – PSP Wolsztyn
Najlepszy bramkarz: Bartosz Gajewski – Pingwiny Zbąszyń
Najlepszy strzelec: Adam Maruszewski - Księgarz Wolsztyn

1992 - 1994:
I: Jeszcze nie wiemy Nowy Tomyśl
II: UKS Junior Zbąszynek
III: Volley Team Zbąszyń
IV: Bez nazwy Zbąszyń

Najlepszy zawodnik: Szymon Cymerys – UKS Junior Zbąszynek
Najlepszy bramkarz: Bartosz Nowak – Volley Team
Najlepszy strzelec: Maciej Piechowiak - Jeszcze nie wiemy Nowy Tomyśl

1995 - młodsI:
I: Ludzie z Księżyca Zbąszyń
II: Kangury Nowy Tomyśl
III: Gwiazdy z Las Vegas Zbąszyń
IV: Wpuszczeni w kanał Zbąszyń

Najlepszy zawodnik: Adrian Najbor – Gwiazdy Las Vegas
Najlepszy bramkarz: Mikołaj Roszkowski – Kangur Nowy Tomyśl
Najlepszy strzelec: Arkadiusz Szarata – Ludzie z Księżyca Zbąszyń

Edycja III: 2009
starsi - 1992:
I: J.P. Team
II: Nadzy w pokrzywach
III: Blokersi I
IV: Junior Zbąszynek

Najlepszy zawodnik: Maciej Grześ
Najlepszy bramkarz: Paweł Kamyszek
Najlepszy strzelec: Dawid Stankowski

1993 - 1995:
I: Junior Zbąszynek
II: Wicherek
III: Nie dotykać
IV: Power of shit

Najlepszy zawodnik: Karol Gawarzewski
Najlepszy bramkarz: Kamil Michalski
Najlepszy strzelec: Norbert Chełmiński

1996 - młodsi:
I: Pamperki
II: Białe Orły N.T.
III: Szybkie strzały
IV: FC Łomnica

Najlepszy zawodnik: Mikołaj Opic
Najlepszy bramkarz: Kamil Dąbrowski
Najlepszy strzelec: Wojciech Skałecki

Edycja IV: 2010
starsi - 1993:
I: Blokersi II
II: Ogień w Szopie
III: Wicher junior
IV: Niewidomi Zkorzęcin NT

Najlepszy zawodnik: Tomasz Śliwa
Najlepszy bramkarz: Kamil Michalski
Najlepszy strzelec: Daniel Kulus

1994 - 1996:
I: Elo Sosik NT
II: Gadka Szmatka teges-eges
III: I po ptokach
IV: Joga Bonito

Najlepszy zawodnik: Oskar Wyrwa
Najlepszy bramkarz: Patryk Piosik
Najlepszy strzelec: Michał Gucia

1997 - młodsi:
I: UKS Junior Zbąszynek
II: Szybkie Strzały
III: Oczopląsy
IV: SP Kosieczyn

Najlepszy zawodnik: Kamil Jóźwiak
Najlepszy bramkarz: Kamil Dąbrowski
Najlepszy strzelec: Bartosz Kubaś

Edycja V: 2011
starsi - 1994:
I: Ogień w Szopie
II: Blokersi
III: Spoceni w lodówce
IV: Wicher junior

Najlepszy zawodnik: Daniel Kulus
Najlepszy bramkarz: Jakub Nowak
Najlepszy strzelec: Dawid Stankowski

1995 - 1997:
I: Dzikie Joye
II: Beton
III: Szybkie Strzały
IV: ZIP Skład

Najlepszy zawodnik: Kamil Maciejewski
Najlepszy bramkarz: Jakub Wrębel
Najlepszy strzelec: Marcin Skrzypczak

1998 - młodsi:
I: Snerfy
II: Zawodnicy z kosmosu
III: Dzikie Pasztety
IV: Czarne Pantery

Najlepszy zawodnik: Oliwia Galusik
Najlepszy bramkarz: Dawid Seifert
Najlepszy strzelec: Łukasz Kaźmierczak

Edycja VI: 2012
starsi - 1993:
I: FC Zbąszynek
II: Wicher junior
III: Niewidomi Skorzęcin
IV: Blokersi

Najlepszy strzelec: Macej Grześ - PSP Wolsztyn
Najlepszy zawodnik: Kamil Maciejewski - Blokersi
Najlepszy bramkarz: Jakub Marciniak - FC Zbąszynek

1994 - 1998:
I: Białe Orły NT
II: Korbaksy
III: Wnęka Skład
IV: Batteam

Najlepszy strzelec: Dawid Majcherek - Batteam
Najlepszy zawodnik: Kamil Śmigielski - Białe Orły NT
Najlepszy bramkarz: Igor Mrozkowiak - Wnęka Skład


1999 - młodsi:
I: Laggery
II: Wicher Perzyny
III: Smerfy
IV: Wymiatacze

Najlepszy strzelec: Łukasz Wrębel - Smerfy
Najlepszy zawodnik: Olek Frasz - Laggery
Najlepszy bramkarz: Dawid Seifert - Smerfy

Kobiety:
I: Lechia Women
II: Crazy Chicken
III: Muszkieterki Intermarche
IV: Nieuchwytne

Najlepszy strzelec: Monika Olszewska - Lechia Women
Najlepszy zawodnik: Klaudia Pawlik - Muszkieterki Intermarche
Najlepszy bramkarz: Ola Napierała - Nieuchwytne


Edycja VII: 2013
starsi - 1992:
I: Blokersi
II: UKS Junior Zbąszynek
III: Old Boy
IV: Ogień w Szopie

Najlepszy strzelec: Patryk Rau - Blokersi
Najlepszy zawodnik: Damian Budnik - UKS Junior Zbąszynek
Najlepszy bramkarz: Bartosz Markiewicz - Blokersi

1993 - 1997:
I: Laggry
II: Zawodnicy z kosmosu
III: Dziki w żołędziach
IV: Bat team

Najlepszy strzelec: Arkadiusz Mańczyński - Dziki w żołędziach
Najlepszy zawodnik: Aleksander Frasz - Laggery
Najlepszy bramkarz: Gracjan Bartczak - Zawodnicy z kosmosu

1999 - młodsi:
I: Dzikie boby
II: FC Krawężniki
III: Szósty bieg
IV: FC Orły

Najlepszy strzelec: Miłosz Madaj - Dzikie boby
Najlepszy zawodnik: Bartosz Pusiak - Dzikie boby
Najlepszy bramkarz: Mikołaj Włodarek - FC Krawężniki

Kobiety:
I: Stelmet UKP Zielona Góra - Ogień
II: Redbull Team
III: Stelmet UKP Zielona Góra - Opór
IV: Ambitne

Najlepszy strzelec: Aleksandra Wierzbicka - Stelmet UKP Zielona Góra - Ogień
Najlepszy zawodnik: Angeleika Derek - Stelmet UKP Zielona Góra - Ogień
Najlepszy bramkarz: Zuzanna Grześkowiak - Redbull Team

Edycja VIII: 2014
starsi - 1993:
I: Niewidomi Skorzęcin
II: Old Boy
III: Spoceni w Lodówce
IV: Blokersi

Najlepszy strzelec: Marcin Walda – Niewidomi Skorzęcin
Najlepszy zawodnik: Jacek Żmuda – Old Boy
Najlepszy bramkarz: Jakub Borkowski – Spoceni W Lodówce

1994 - 1998:
I: Laggry
II: Wykokosani
III: Smerfy
IV: Haeshaes

Najlepszy strzelec: Norbert Mazepa – Laggery
Najlepszy zawodnik:Gracjan Bartczak - Laggery
Najlepszy bramkarz: Eryk Lekki - Smerfy

1999 - młodsi:
I: Drużyna Actimela
II: Łowcy Bramek
III: Bakusie
IV: Planktony

Najlepszy strzelec: Krystian Brychcy – Łowcy Bramek
Najlepszy zawodnik: Gabriel Zieliński – Drużyna Actimela
Najlepszy bramkarz: Oskar Tomiak– Łowcy Bramek

Kobiety:
I: UKP Opór
II: TP Ostrovoia Ostrów Wielkopolski
III: UKP Ogień
IV: Liceum Ogólnokszałcące w Zbąszyniu
V: KS Grom Wolsztyn

Najlepszy strzelec: Ewa Siemianowska – Stelmet / Opór
Najlepszy zawodnik:Karolina Siepko – Stelmet / Ogień
Najlepszy bramkarz: Adrianna Grocholewska – LO Zbąszyń

Edycja IX: 2015
starsi - 1998:
I: Blokersi
II: Old Boy
III: A Plu
IV: FC Melanż

Najlepszy strzelec: Kamil Maciejewski – Blokersi
Najlepszy zawodnik: Patryk Rau – Blokersi
Najlepszy bramkarz: Krystian Kraszewski – A Plu

1999 - 2001:
I: Kosmiczne boty
II: Pompa Team
III: Grotołazy

Najlepszy strzelec: Łukasz Kaźmierczak – Kosmiczne Boty
Najlepszy zawodnik: Miłosz Madaj – Kosmiczne Boty
Najlepszy bramkarz: Mikołaj Włodarek- Pompa Team

2002 - młodsi:
I: Albańskie murzyny
II: Hajsownicy gimpera
III: Mini Barcelona
IV: Bibersi

Najlepszy strzelec: Jakub Hajduk – Albańskie Murzyny
Najlepszy zawodnik: Mikołaj Maciejewski – Hajsownicy Gimpera
Najlepszy bramkarz: Jakub Gassem– Albańskie Murzyny

Kobiety:
I: Grom Wolsztyn
II: Baby w depresji

Najlepszy strzelec: Dominika Siejak - Grom Wolsztyn
Najlepszy zawodnik:Oliwia Galusik - Baby w depresji
Najlepszy bramkarz: Zuzanna Grześkowiak - Grom Wolsztyn

Edycja X: 2016
starsi - 1999
I: Termalika
II: Old Boy
III: Czarne Konie
IV: Game Over

Najlepszy strzelec: Krystian Łukaszyk - Termalika
Najlepszy zawodnik:Daniel Baszczyn - Termalika
Najlepszy bramkarz: Dawid Skrzypek - FC Melanż

1998 - 2002
I: Dream Team
II: Aktimelki
III: Natka Pietruszki
IV: FKS Zunik Opalenica

Najlepszy strzelec: Łukasza Kaźmierczaka - Dream Team
Najlepszy zawodnik: Bartosza Pusiaka - Aktimelki
Najlepszy bramkarz: Dawida Seiferta - Dream Team

2003 - młodsi
I: FC Drewnianki
II: Zamrożeni w piekarniku
III: Skija nie kupisz
IV: FC Żyły

Najlepszy strzelec: Wiktor Kuberski - FC Drewniaki
Najlepszy zawodnik: Fryderyk Zieliński - FC Żyły
Najlepszy bramkarz: Krystian Waśkowiak - FC Drewniaki

Kobiety:
I: No name
II: Respect

Najlepszy strzelec: Dominika Lechman - No name
Najlepszy zawodnik: Anna Borkowska - No name
Najlepszy bramkarz: Agnieszka Przewoźna - No name
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nastepny mecz
SENIORZY

Liga Międzyokręgowa



-




Płomień - Korona Piaski
19.08.2018 g. 16.00

B Klasa



-




Pieczarka Wielchowo - Płomień B
26.08.2018 g. 14.00

ORLIKI GLPN


-




Płomyk - Płomień
??.09.2018 g. ??.??

ROZKŁAD MECZY
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Losowa Fotka
Przetumacz stron

Wygenerowano w sekund: 0.24 7,657,583 unikalne wizyty