Czerwiec 23 2018 21:43:07
Losowa Fotka
Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Trener
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Junior Starszy
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska Bocer - wędliny, szynki, wyroby wędliniarskie BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński "Meble dla Ciebie" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Benedykt Wawrzyniak POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZUP Chrośnica; Zbąszyń Budowlane materiały, Surowce wtórne, złom, Węgiel, sprzedaż, wydobycie ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje Bestem, Zbąszyń Zakład Instalatorski Jan Tomiński, Zbąszyń INKAS Wolsztyn - komputery i kasy fiskalne części nowe, części samochodowe, części używane, mechanika, opony, serwis samochodowy, Auto Complex, Nowy Tomyśl, Zbąszyń, Perzyny, Auto Waszkowiak, Waszkowiak Auto, Okręgowa Stacja Kontroli bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Skup i sprzedaż pieczarki, brązowej, białej, boczniaka, Zbigniew witkiewicz, phu zbigniew witkiewicz, przemęt, transport własny Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep I-PACK, Opakowania kartonowe, Stara Tuchorza, producent opakowań z tektury Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne papy, pokrycia dachowe, blacha, blachodachówka, blacha trapezowa, blachy na dachy, styropian, biterm, płyty warstwowe, środki do gruntowania i konserwacji, gaz techniczny, izolacje, gonty, materiały izolacyjne, akcesoria dekarskie, narzędzia, narzędzia dekarskie, elektronarzędzia, styropapa, papa, papy tradycyjne, papy zgrzewalne oksydowane oxydowane, papy zgrzewalne modyfikowane sbs, lemar, bitumax, soudal, swisspor, selena, rockwool, blachprofil 2, matizol, balexmetal, koelner, izohan, ejot Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
Rozkład meczy w rundzie wiosennej
Mecze seniorówPoznaliśmy dokładne terminy meczów naszych drużyn w rundzie wiosennej 2017/18 w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.


11.03 (niedziela)
14.00 PŁOMIEŃ - Tarnovia Taronowo Podgórne [Puchar Polski, stadion Orzeł]

24.03 (sobota)
16.00 PŁOMIEŃ B - Nasza Dyskobolia Grodzisk Wlkp. [stadion Orzeł]
25.03 (niedziela)
15.00 PŁOMIEŃ - Czarni Wróblewo [stadion Orzeł]

31.03 (sobota)
12.00 PŁOMIEŃ - Sparta Szamotuły [stadion Orzeł]
14.00 PŁOMIEŃ B - Dąb Bolewice [stadion Orzeł]

07.04 (sobota)
16.00 Borusja Boruja Kościelna - PŁOMIEŃ B
08.04 (niedziela)
15.00 PŁOMIEŃ - AP Reissa Tarnowo Podgórne Poznań [stadion Orzeł]

14.04 (sobota)
16.00 PŁOMIEŃ B - Błędno Nądnia [stadion Orzeł]
15.04 (niedziela)
17.00 Obra Zbąszyń - PŁOMIEŃ

17.04 (wtorek)
17.30 PŁOMIEŃ GLPN - PŁOMYK

20.04 (piątek)
15.30 Turniej GLPN [stadion Orzeł]

22.04 (niedziela)
13.00 Piast Jabłonna - PŁOMIEŃ B
16.00 PŁOMIEŃ - Sokół Duszniki

23.04 (poniedziałe)
17.00 Obra Młodzik Zbąszyń - PŁOMIEŃ GLPN

26.04 (czwartek)
17.00 PŁOMYK - Sokół Chrośnica

28.04 (sobota)
16.00 PŁOMIEŃ B - Pieczarka Wielichowo [stadion Orzeł]
29.04 (niedziela)
12.00 PŁOMIEŃ GLPN - Błędno Nądnia
16.00 Lipno Stęszew - PŁOMIEŃ

05.05 (sobota)
17.00 Błękitni Wroniki - PŁOMIEŃ
06.05 (niedziela)
14.00 Orzeł Rostarzewo - PŁOMIEŃ B

07.05 (poniedziałek)
17.30 Wicher Strzyżewo - PŁOMYK
08.05 (wtorek)
17.30 PŁOMIEŃ GLPN - Obra Orlik Zbąszyń

10.05 (czwartek)
17.30 PŁOMYK - Błędno Nądnia

12.05 (sobota)
16.00 PŁOMIEŃ B - Orlik Sepno [stadion Orzeł]
13.05 (niedziela)
15.00 PŁOMIEŃ - TS Gminy Kamieniec

15.05 (wtorek)
17.30 Sokół Chrośnica - PŁOMIEŃ GLPN

19.05 (sobota)
16.00 Ogrol Sielinko - PŁOMIEŃ B
17.30 Spójnia Strykowo - PŁOMIEŃ
20.05 (niedziela)
12.00 Huragan Łomncia - PŁOMYK

22.05 (wtorek)
17.30 PŁOMIEŃ GLPN - Huragan Łomnica
23.05 (środa)
17.30 PŁOMYK - Obra Młodzik Zbąszyń

27.05 (niedziela)
15.00 PŁOMIEŃ - Pogoń Lwówek

29.05 (wtorek)
17.00 Obra Orlik Zbąszyń - PŁOMYK
30.05 (środa)
18.30 PŁOMIEŃ B - TS05 Nowy Tomyśl [stadion Orzeł]

02.06 (sobota)
16.00 Sokół Rakoniewice - PŁOMIEŃ
03.06 (niedziela)
11.00 Sparta II Szamotuły - PŁOMIEŃ B

05.06 (wtorek)
17.30 Wicher Strzyżewo - PŁOMIEŃ GLPN

09.06 (sobota)
16.00 PŁOMIEŃ B - Huragan Łomnica
10.06 (niedziela)
15.00 PŁOMIEŃ - Sokół Pniewy

13.06 (środa)
17.00 Podsumowanie i zakończenie sezonu GLPN [campingi przy Baszcie]

16.06 (sobota)
17.00 Orkan Konarzewo - PŁOMIEŃ
17.06 (niedziela)
16.00 Grom Zębowo - PŁOMIEŃ B





Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
LATO 2018
PŁOMIEŃ

10.07 ??.?? Rozpoczęcie przygotowań
14.07 17.00 Grom Wolsztyn (w)
21/22.07 ??.?? Sokół Pniewy
25.07 18.00 ZAP Zbąszynek (w)
28.07 17.00 Pogoń Świebodzin (d)
04.08 16.00 Zryw Rzeczyca (w)
11/12.08 Liga Międzyokręgowa

PŁOMIEŃ B

11.08 ??.?? Turniej W Strzyżewie
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
facebook
Przetumacz stron

Wygenerowano w sekund: 0.09 7,343,231 unikalne wizyty