Lipiec 19 2018 10:03:06
Nastepny mecz
SENIORZY

Liga Międzyokręgowa



-




Płomień - Pogoń Lwówek
12.08.2018 g. 16.00


-




Juna Trans Stare Oborzyska - Płomień
15.08.2018 g. 16.00

B Klasa


ORLIKI GLPN


-




Płomyk - Płomień
??.09.2018 g. ??.??

ROZKŁAD MECZY
Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Trener
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Junior Starszy
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska Bocer - wędliny, szynki, wyroby wędliniarskie BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński "Meble dla Ciebie" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Benedykt Wawrzyniak POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZUP Chrośnica; Zbąszyń Budowlane materiały, Surowce wtórne, złom, Węgiel, sprzedaż, wydobycie ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje Bestem, Zbąszyń Zakład Instalatorski Jan Tomiński, Zbąszyń INKAS Wolsztyn - komputery i kasy fiskalne części nowe, części samochodowe, części używane, mechanika, opony, serwis samochodowy, Auto Complex, Nowy Tomyśl, Zbąszyń, Perzyny, Auto Waszkowiak, Waszkowiak Auto, Okręgowa Stacja Kontroli bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Skup i sprzedaż pieczarki, brązowej, białej, boczniaka, Zbigniew witkiewicz, phu zbigniew witkiewicz, przemęt, transport własny Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep I-PACK, Opakowania kartonowe, Stara Tuchorza, producent opakowań z tektury Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne papy, pokrycia dachowe, blacha, blachodachówka, blacha trapezowa, blachy na dachy, styropian, biterm, płyty warstwowe, środki do gruntowania i konserwacji, gaz techniczny, izolacje, gonty, materiały izolacyjne, akcesoria dekarskie, narzędzia, narzędzia dekarskie, elektronarzędzia, styropapa, papa, papy tradycyjne, papy zgrzewalne oksydowane oxydowane, papy zgrzewalne modyfikowane sbs, lemar, bitumax, soudal, swisspor, selena, rockwool, blachprofil 2, matizol, balexmetal, koelner, izohan, ejot Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
Zakładowe Rozgrywki Piłki Nożnej Halowej
Na czasieZbąszyńskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji rozpoczęło zapisy do XI edycji Zakładowych Rozgrywek Piłki Nożnej Halowej.
Regulamin
Formularz zgłoszeniowy



Laureaci Zakładowych Rozgrywek Piłki Nożnej Halowej
Zakładowe Rozgrywki Piłki Nożnej Halowej


Edycja I: 2008
I: Bestem
II: Swedwood
III: Balda
IV: BOR-Szott
Najlepszy bramkarz: Łukasz Brambor - Balda
Najlepszy strzelec: Dawid Stankowski - Wikoma

Edycja II: 2009
I: Swedwood ZK-1
II: Bestem
III: Balda
IV: Swedwood MPS
Najlepszy bramkarz: Łukasz Brambor - Balda
Najlepszy strzelec: Dawid Stankowski - Wikoma

Edycja III: 2010
I: Bestem
II: Swedwood MPS
III: Wikoma
IV: BOR-Szott
Najlepszy zawodnik: Krzysztof Fleischer – Bestem
Najlepszy bramkarz: Tomasz Flak - Ardom&Mercor
Najlepszy strzelec: Grzegorz Pijanowski - Swedwood MPS

Edycja IV: 2011
I: Bestem
II: Swedwood MPS
III: Swedwood
IV: Kuvert
Najlepszy zawodnik: Krzysztof Fleischer – Bestem
Najlepszy bramkarz: Tomasz Flak - Ardom&Mercor
Najlepszy strzelec: Damian Kolecki - Swedwood

Edycja V: 2012
I: Cech Rzemiosł
II: Swedwood
III: Piątek Siedlec
IV: Bestem
Najlepszy zawodnik: Tomasz Kroczek - Swedwood
Najlepszy bramkarz: Robert Dominiczak - Muszkieterki Intermarche
Najlepszy strzelec: Damian Kolecki - Swedwood

Edycja VI: 2013
I: BOR-Szott
II: Piątek&Wojtkowiak Team
III: Bestem
IV: Swedwood MPS
Najlepszy zawodnik: Adrian Matysiak - Piątek&Wojtkowiak Team
Najlepszy bramkarz: Stanisław Leszczyński - Swedwood MPS
Najlepszy strzelec: Dawid Stankowski - Wikoma
Najlepsza zawodniczka: Katarzyna Olszańska - Muszkieterki Intermarche

Edycja VII: 2014
I: Wojtkowiak
II: Aesculap Chifa
III: Swedwood MPS
IV: TFP
Najlepszy zawodnik: Łukasz Rosiński - Wojtkowiak
Najlepszy bramkarz: Roman Stróżyk - Swedwood MPS
Najlepszy strzelec: Damian Gaweł - Aesculap Chifa

Edycja VIII: 2015
I: BOR-Szott
II: Wikoma
III: Bestem
IV: Aesculap Chifa
Najlepszy zawodnik: Krzysztof Rogala - Wikoma
Najlepszy bramkarz: Dawid Skrzypek - Zakłady Mięsne Sobkowiak
Najlepszy strzelec: Dawid Stankowski - Wikoma

Edycja IX: 2016
I: BOR-Szott
II: Wod-Kan
III: TFP
IV: Wikoma
Najlepszy zawodnik: Jakub Wośkowiak - BOR-Szott
Najlepszy bramkarz: Dawid Skrzypek - Zakłady Mięsne Sobkowiak
Najlepszy strzelec: Marek Żak – Wod-Kan

Edycja X: 2017
I: BOR-Szott
II: Welton
III: TFP
IV: Sobkowiak
Najlepszy zawodnik: Kamil Maciejewski - BOR-Szott
Najlepszy bramkarz: Mateusz Dzioch – Wellton
Najlepszy strzelec: Adrian Matysiak – Sobkowiak



Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
LATO 2018
PŁOMIEŃ

10.07 ??.?? Rozpoczęcie przygotowań
15.07 11.00 Grom Wolsztyn (w)
22.07 16.00 Sokół Pniewy (d)
25.07 18.00 ZAP Zbąszynek (w)
28.07 17.00 Pogoń Świebodzin (d)
04.08 16.00 Zryw Rzeczyca (w)
11/12.08 Liga Międzyokręgowa

PŁOMIEŃ B

08.08 18.00 Tęcza Tuchorza (w)
11.08 ??.?? Turniej W Strzyżewie
16.08 18.00 Obra Trzciel (w)
22.08 18.00 Gwiazda Siedlec (w)
25/26.08 B Klasa
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Losowa Fotka
facebook
Przetumacz stron

Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Wygenerowano w sekund: 0.11 7,454,364 unikalne wizyty