Grudzień 14 2017 03:09:44
Losowa Fotka
Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Trener
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Junior Starszy
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska Bocer - wędliny, szynki, wyroby wędliniarskie BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński "Meble dla Ciebie" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Benedykt Wawrzyniak POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZUP Chrośnica; Zbąszyń Budowlane materiały, Surowce wtórne, złom, Węgiel, sprzedaż, wydobycie ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje Bestem, Zbąszyń Zakład Instalatorski Jan Tomiński, Zbąszyń INKAS Wolsztyn - komputery i kasy fiskalne części nowe, części samochodowe, części używane, mechanika, opony, serwis samochodowy, Auto Complex, Nowy Tomyśl, Zbąszyń, Perzyny, Auto Waszkowiak, Waszkowiak Auto, Okręgowa Stacja Kontroli bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Skup i sprzedaż pieczarki, brązowej, białej, boczniaka, Zbigniew witkiewicz, phu zbigniew witkiewicz, przemęt, transport własny Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep I-PACK, Opakowania kartonowe, Stara Tuchorza, producent opakowań z tektury Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne papy, pokrycia dachowe, blacha, blachodachówka, blacha trapezowa, blachy na dachy, styropian, biterm, płyty warstwowe, środki do gruntowania i konserwacji, gaz techniczny, izolacje, gonty, materiały izolacyjne, akcesoria dekarskie, narzędzia, narzędzia dekarskie, elektronarzędzia, styropapa, papa, papy tradycyjne, papy zgrzewalne oksydowane oxydowane, papy zgrzewalne modyfikowane sbs, lemar, bitumax, soudal, swisspor, selena, rockwool, blachprofil 2, matizol, balexmetal, koelner, izohan, ejot Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
Podsumowanie rundy jesiennej Płomienia
RozgrywkiW XIII kolejkach rundy jesiennej zawodnicy Dawida Kaniewskiego zdobyli 21 punktów i zajęli szóste miejsce.

KLASA OKRĘGOWA
Kolejka 1:
Sparta Szamotuły - Płomień 0:0

Kolejka 2:
AP Reiss Tarnowo Podgórne - Płomień 1:2 [Krzysztof Fleischer-2]

Kolejka 3:
Płomień - Obra Zbąszyń 1:1 [Marcin Kędziora]

Kolejka 4:
Sokół Duszniki - Płomień 0:2 [Łukasz Kaźmierczak, Kamil Maciejewski]

Kolejka 5:
Płomień - Lipno Stęszew 5:1 [Kamil Maciejewski-2, Szymon Juszczak, Jakub Wośkowiak, Jan Zimny]

Kolejka 6:
Czarni Wróblewo - Płomień 1:2 [Szymon Juszczak, Jakub Wośkowiak]

Kolejka 7:
Płomień - Błękitni Wronki 4:0 [Krzysztof Fleischer, Szymon Juszczak, Miłosz Madaj, Jakub Wośkowiak]

Kolejka 8:
TS Gminy Kamieniec - Płomień 5:4 [Jan Zimny-2, Daniel Borkowski, Szymon Juszczak]

Kolejka 9:
Płomień - Spójnia Strykowo 2:0 [Kamil Maciejewski, Łukasz Kaźmierczak]

Kolejka 10:
Pogoń Lwówek - Płomień 2:1 [Szymon Juszczak]

Kolejka 11:
Płomień - Sokół Rakoniewice 1:3 [Daniel Borkowski]

Kolejka 12:
Sokół Pniewy - Płomień 5:1 [Miłosz Madaj]

Kolejka 13:
Płomień - Orkan Konarzewo 2:2 [Szymon Juszczak, Mateusz Piechowiak]



PUCHAR POLSKI:
Runda 3:
Płomień - Sokół Rakoniewice 5:0 [Jakub Wośkowiak-3, Krzysztof Fleischer, Miłosz Madaj]

Runda 4:
Lech Old-Boy Poznań - Płomień 1:2 [Dawid Kuhnke-2]

Runda 5:
NAP Polonia Nowy Tomyśl - Płomień 3:3 k. 2:4 [Marcin Kędziora, Lukasz Kaźmierczak, Mateusz Piechowiak]

Indywidualne statystki w rozgrywkach w Klasy Okręgowej - sezon 2017/2018:

Bramkarze:
1 - Nowak Jakub (7/0)
33 - Borkowski Jakub (7/0)
44 - Kraszewski Krystian (4/0)

Obrońcy:
2 - Seifert Dawid (0/0)
3 - Kędziora Marcin (15/2)
4 - Gaweł Damian (11/0)
7 - Fleischer Krzysztof (15/4)
16 - Jędrzejczak Hubert (1/0)
17 - Borkowski Daniel (12/2)
18 - Bąbelek Mateusz (14/0)
20 - Pakuła Filip (2/0)
21 - Borkowski Przemysław (2/0)
22 - Kostyra Michał (1/0)
23 - Kuhnke Dawid (10/2)

Pomocnicy i napastnicy:
5 - Dąbrowski Kamil (14/0)
6 - Beyer Jakub (12/0)
8 - Kaczmarek Michał (9/0)
9 - Kaźmierczak Łukasz (13/3)
10 - Juszczak Szymon (14/6)
11 - Maciejewski Kamil (10/4)
13 - Wośkowiak Jakub (13/6)
14 - Piechowiak Mateusz (13/2)
15 - Zimny Jan (10/3)
19 - Rzepa Artur (6/0)
24 - Frasz Aleksander (/0)
25 - Madaj Miłosz (7/3)
26 - Kowalski Tomasz (4/0)
27 - Maćkowski Wiktor (1/0)

Łączy nas piłka


Indywidualne statystki zawodników w Płomieniu:

Piechowiak Mateusz (211/20)
Fleischer Krzysztof (188/34)
Borkowski Jakub (161/1)
Kaczmarek Michał (160/25)
Borkowski Daniel (135/4)
Wośkowiak Jakub (127/23)
Maciejewski Kamil (99/34)
Jędrzejczak Hubert (79/1)
Zimny Jan (76/19)
Borkowski Przemysław (76/2)
Kędziora Marcin (64/4)
Juszczak Szymon (60/18)
Dąbrowski Kamil (57/9)
Nowak Jakub (38/0)
Kostyra Michał (36/0)
Kuhnke Dawid (33/2)
Rzepa Artur (31/1)
Gaweł Damian (25/0)
Kaźmierczak Łukasz (21/6)
Pakuła Filip (15/0)
Bąbelek Mateusz (14/0)
Kraszewski Krystian (13/0)
Madaj Miłosz (8/3)
Kowalski Tomasz (8/0)
Maćkowski Wiktor (4/0)
Frasz Aleksander (3/1)
Seifert Dawid (1/0)
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
ZIMA 2018
PŁOMIEŃ

??.?? Rozpoczęcie przygotowań
03.02 14.30 Dąb Przybyszów[Orzeł]
10.02 15.00 Orkan Chorzemin [Orzeł]
17.02 15.00 LKS Stare Oborzysko [Orzeł]
24.02 ??.?? Turniej o Puchar Burmistrza
25.02 13.00 Grom Wolsztyn [Orzeł]
03.03 15.00 Zryw Rzeczyca [Orzeł]
11.03 14.00 Tarnovia Tarnowo Podgórne [Puchar Polski, Orzeł] 18.03 16.00 NAP Polonia Nowy Tomyśl [Przyprostynia]


PŁOMIEŃ B

tel. 606642637
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
facebook
Przetumacz stron

Wygenerowano w sekund: 0.09 6,865,363 unikalne wizyty