Listopad 20 2017 18:04:58
Losowa Fotka
Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Trener
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Junior Starszy
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska Bocer - wędliny, szynki, wyroby wędliniarskie BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński "Meble dla Ciebie" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Benedykt Wawrzyniak POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZUP Chrośnica; Zbąszyń Budowlane materiały, Surowce wtórne, złom, Węgiel, sprzedaż, wydobycie ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje Bestem, Zbąszyń Zakład Instalatorski Jan Tomiński, Zbąszyń INKAS Wolsztyn - komputery i kasy fiskalne części nowe, części samochodowe, części używane, mechanika, opony, serwis samochodowy, Auto Complex, Nowy Tomyśl, Zbąszyń, Perzyny, Auto Waszkowiak, Waszkowiak Auto, Okręgowa Stacja Kontroli bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Skup i sprzedaż pieczarki, brązowej, białej, boczniaka, Zbigniew witkiewicz, phu zbigniew witkiewicz, przemęt, transport własny Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep I-PACK, Opakowania kartonowe, Stara Tuchorza, producent opakowań z tektury Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne papy, pokrycia dachowe, blacha, blachodachówka, blacha trapezowa, blachy na dachy, styropian, biterm, płyty warstwowe, środki do gruntowania i konserwacji, gaz techniczny, izolacje, gonty, materiały izolacyjne, akcesoria dekarskie, narzędzia, narzędzia dekarskie, elektronarzędzia, styropapa, papa, papy tradycyjne, papy zgrzewalne oksydowane oxydowane, papy zgrzewalne modyfikowane sbs, lemar, bitumax, soudal, swisspor, selena, rockwool, blachprofil 2, matizol, balexmetal, koelner, izohan, ejot Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
Podsumowanie rundy wiosennej juniorów starszych
Drużyny młodzieżoweJuniorzy Starsi w rundzie wiosennej swojej grupie rozgrywkowej zajęli piąte miejsce z dorobkiem trzech zwycięstw i siedmiu porażek.


Łączy nas piłka


Kolejka 1:
Ma Same Kozaki Dobra - Płomień 7:4 [Miłosz Madaj-2, Klaudiusz Kurosz, Sebastian Piter]

Kolejka 2:
Płomień - Lipno Stęszew 1:7 [Łukasz Kaźmierczak]

Kolejka 3:
Płomień - Grom Plewiska 0:6

Kolejka 4:
Wielkopolska Komorniki - Płomień 7:2 [Sebastian Rajewski, Kacper Odrobny]

Kolejka 5:
Płomień - Patria Buk 5:3 [Łukasz Kaźmierczak-2, Miłosz Madaj-2, Sebastian Rajewski]

Kolejka 6:
Płomień - Ma Same Kozaki Dobra 6:4 [Łukasz Kaźmierczak-3, Miłosz Madaj-3]

Kolejka 7:
Lipno Stęszew - Płomień 13:0

Kolejka 8:
Grom Plewiska - Płomień 16:0

Kolejka 9:
Płomień - Wielkopolska Komorniki 3:2 [Łukasz Kaźmierczak-2, Miłosz Madaj]

Kolejka 10:
Patria Buk - Płomień 10:2 [Miłosz Madaj, Dawid Seifert]



Kadra:
2- Bartosz Lewandowski (04.02.2001)
3 - Aleksander Frasz (17.06.1999)
4 - Mateusz Śmiałek (03.05.1999)
5 - Mateusz Rychter (31.03.1998)
6 - Miłosz Madaj (27.12.2000)
7 - Tomasz Kowalski (20.11.1999)
8 - Damian Mazur (28.02.2001)
9 - Jakub Woźny (11.01.2002)
10 - Szymon Skrzypczak (05.06.1998)
11 - Dawid Biały (10.02.1998)
13 - Łukasz Kwaśny (13.03.1998)
14 - Mikołaj Wiśniewski (23.09.1999)
15 - Artur Dominiczak (16.12.2001)
16 - Martin Urbański (04.05.2000)
17 - Oskar Garbaciak (19.01.2000)
18 - Adam Eichler (09.05.1998)
19 - Mateusz Małycha (20.12.2000)
20 - Wiktor Śliwa (30.05.2001)
21 - Bartosz Tobys (05.12.2001)
22 - Sebastian Rajewski (08.09.1998)
23 - Sebastian Piter (30.09.12001)
24 - Wiktor Maćkowski (25.07.1999)
25 - Aleksander Rząd (28.01.1999)
26 - Marcin Kubiak (29.10.2001)
27 - Dawid Szabłowski (13.01.1998)
28 - Dawid Seifert (05.01.2000) - wypożyczony na rundę jesienną do Obry Zbąszyń
29 - Łukasz Kaźmierczak (11.02.2000) - wypożyczony na rundę jesienną do Obry Zbąszyń
30 - Marcel Kromski (16.08.2000)
31 - Klaudiusz Kurosz (23.04.1999)
32 - Kacper Odrobny (14.12.1999)
29 - Jakub Laskowski (26.01.2000) - wypożyczony na rundę wiosenną do Obry Zbąszyń
30 - Roman Przymuszała (21.08.2002) - wypożyczony na rundę wiosenną do Obry Zbąszyń

Trener: Wiesław Ciepielewski


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
ZIMA 2018
PŁOMIEŃ

??.?? Rozpoczęcie przygotowań
03.02 14.30 Dąb Przybyszów[Orzeł]
10.02 15.00 Orkan Chorzemin [Orzeł]
17.02 15.00 LKS Stare Oborzysko [Orzeł]
24.02 ??.?? Turniej o Puchar Burmistrza
25.02 13.00 Grom Wolsztyn [Orzeł]
03.03 15.00 Zryw Rzeczyca [Orzeł]
11.03 14.00 Tarnovia Tarnowo Podgórne [Puchar Polski, Orzeł] 18.03 16.00 NAP Polonia Nowy Tomyśl [Przyprostynia]


PŁOMIEŃ B

tel. 606642637
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
facebook
Przetumacz stron

Wygenerowano w sekund: 0.13 6,834,951 unikalne wizyty