Listopad 20 2017 17:59:02
Losowa Fotka
Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Trener
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Junior Starszy
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska Bocer - wędliny, szynki, wyroby wędliniarskie BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński "Meble dla Ciebie" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Benedykt Wawrzyniak POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZUP Chrośnica; Zbąszyń Budowlane materiały, Surowce wtórne, złom, Węgiel, sprzedaż, wydobycie ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje Bestem, Zbąszyń Zakład Instalatorski Jan Tomiński, Zbąszyń INKAS Wolsztyn - komputery i kasy fiskalne części nowe, części samochodowe, części używane, mechanika, opony, serwis samochodowy, Auto Complex, Nowy Tomyśl, Zbąszyń, Perzyny, Auto Waszkowiak, Waszkowiak Auto, Okręgowa Stacja Kontroli bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Skup i sprzedaż pieczarki, brązowej, białej, boczniaka, Zbigniew witkiewicz, phu zbigniew witkiewicz, przemęt, transport własny Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep I-PACK, Opakowania kartonowe, Stara Tuchorza, producent opakowań z tektury Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne papy, pokrycia dachowe, blacha, blachodachówka, blacha trapezowa, blachy na dachy, styropian, biterm, płyty warstwowe, środki do gruntowania i konserwacji, gaz techniczny, izolacje, gonty, materiały izolacyjne, akcesoria dekarskie, narzędzia, narzędzia dekarskie, elektronarzędzia, styropapa, papa, papy tradycyjne, papy zgrzewalne oksydowane oxydowane, papy zgrzewalne modyfikowane sbs, lemar, bitumax, soudal, swisspor, selena, rockwool, blachprofil 2, matizol, balexmetal, koelner, izohan, ejot Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
Podsumowanie sezonu 2016/17 orlików GLPN
Drużyny młodzieżoweW rozgrywkach Gminnej Ligi Płomień zajął piąte, a Płomyk ósme miejsce.


Kolejka 1:
Płomień - Płomyk 11:1 [Mateusz Tomaszewski, Kacper Ratajczak-3, Nikodem Śmiałek-2, Karol Lichy-4, Bartosz Krygier -- Patryk Kryś]

Kolejka 2:
Płomień - Błędno 1:4 [Karol Lichy]
Płomyk - Sokół 1:7 [Korneliusz Knop]

Kolejka 3:
Obra Młodzik - Płomień 11:0
Płomyk - Wicher 1:11 [Michał Kubiak]

Kolejka 4:
Płomyk - Błędno 1:16 [Maksymilian Lejwoda]
Płomień - Obra Orlik 4:3 [Karol Lichy-3, Daniel Korbanek]

Kolejka 5:
Huragan - Płomyk 16:0
Płomień - Sokół 1:1 [Kacper Ratajczak]

Kolejka 6:
Płomyk - Obra Młodzik 0:29
Huragan - Płomień 6:7 [Mateusz Tomaszewski-2, Mateusz Mały, Karol Lichy, Daniel Korbanek, Nikodem Śmiałek]

Kolejka 7:
Obra Orlik - Płomyk 12:2 [Adam Czubak, Oliwier Rzepa]
Wicher - Płomień 0:14 [Daniel Korbanek-4, Karol Lichy-3, Mateusz Mały-3, Bartosz Krygier-2, Kacper Ratajczak, Mateusz Tomaszewski]

Kolejka 8:
Płomyk - Płomień 6:10 [Michał Kubiak-3, Korneliusz Knop-2, Kamil Nowak -- Nikodem Śmiałek-3, Bartosz Krygier-2, Mateusz Mały, Oliwier Rzepa, Kacper Ratajczak-2, Daniel Korbanek]

Kolejka 9:
Błędno - Płomień 7:2 [Bartosz Krygier-2]
Sokół - Płomyk 12:0

Kolejka 10:
Płomień - Obra Młodzik 1:29 [Nikodem Śmiałek]
Wicher - Płomyk 9:3 [Adam Czubak, Maksymilian Lejwoda, Wiktor Prentki]

Kolejka 11:
Błędno - Płomyk 13:0
Obra Orlik - Płomień 4:1 [Nikodem Śmiałek]

Kolejka 12:
Huragan - Płomyk 0:13
Sokół - Płomień 2:0

Kolejka 13:
Obra Młodzik - Płomyk 30:1 [Korneliusz Knop]
Płomień - Huragan 2:2 [Bartosz Krygier, Nikodem Śmiałek]

Kolejka 14:
Obra Orlik - Płomyk 21:1 [Błażej Rucioch]
Wicher - Płomień 2:5 [Mateusz Tomaszewski-2, Amani Runiga, Adrian Winiarz, Daniel Korbanek]



PŁOMIEŃ Przyprostynia:
1 Runiga Amiani
7 Korbanek Daniel
8 Mały Mateusz
9 Śmiałek Nikodem
10 Szarata Marcel
11 Tomaszewski Mateusz
12 Krygier Bartosz
14 Bok Mikołaj
15 Ratajczak Kacper
16 Fridrich Wiktor
18 Tobys Marcel
20 Korcz Dawid
21 Lichy Karol
Janowski Kamil
Winiarz Adrian

Trenerzy: Kamil Maciejewski, Przemysław Borkowski.


PŁOMYK Przyprostynia
2 Nowak Kacper
3 Knop Korneliusz
4 Dombrowski Marcel
6 Rucioch Błażej
7 Rzepa Oliwer
8 Szkudlarek Igor
9 Kryś Patryk
10 Prentki Wiktor
13 Nowak Kamil
14 Rzepa Nikodem
16 Artf Marcel
17 Kubiak Michał
18 Szelzchen Karol
19 Nizałek Szymon
Czubak Adam
Rząd Juliusz
Jankowiak Paweł
22 Lejwoda Maksymilian

PŁOMIEŃ:
1. Runiga Amani (29.04.2004)
3. Ratajczak Kacper (22.06.2006)
6. Janowski Kamil (18.04.2006)
7. Korbanek Daniel (17.11.2004)
8. Mały Mateusz (11.09.2006)
9. Śmiałek Nikodem (26.08.2005)
10. Tobys Marcel (10.09.2007)
11. Tomaszewski Mateusz (05.05.2005)
12. Krygier Bartosz (21.12.2004)
13. Rzepa Oliwier (04.09.2005)
15. Bok Mikołaj (17.03.2005)
16. Winiarz Adrian (30.08.2006)
18. Korcz Dawid (30.09.2007)
20. Szarata Marcel (15.11.2006)
23. Rzepa Nikodem (13.12.2007)
24. Lichy Karol (11.08.2004)
25. Fridrich Wiktor (17.03.2005)

Trenerzy: Kamil Maciejewski, Przemysław Borkowski.

PŁOMYK:
1. Nowak Kamil (18.04.2006)
2. Dombrowski Marcel (13.08.2008)
3. Jankowiak Paweł (05.05.2008)
4. Rzepa Kacper (19.03.2010)
5. Piechowiak Maciej (15.01.2009)
6. Knop Korneliusz (20.11.2007)
7. Szkudlarek Igor (10.03.2009)
8. Szelzchen Karol (29.04.2007)
9. Lejwoda Maksymilian (11.07.2007)
11. Czubak Adam (26.02.2007)
14. Gwiazda Wojciech
15. Kubiak Michał (07.08.2007)
16. Artf Marcel (29.05.2009)
17. Rząd Juliusz (21.05.2007)
18. Prentki Wiktor (24.07.2007)
19. Rzepa Miłosz (08.09.2006)
20. Piechowiak Jakub (09.07.2006)
21. Rucioch Błażej (16.02.2008)
22. Konieczek Kacper
23. Nowak Kacper (04.11.2004)
24. Niziałek Szymon (25.10.2006)

Trenerzy: Kamil Maciejewski, Przemysław Borkowski.



Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
ZIMA 2018
PŁOMIEŃ

??.?? Rozpoczęcie przygotowań
03.02 14.30 Dąb Przybyszów[Orzeł]
10.02 15.00 Orkan Chorzemin [Orzeł]
17.02 15.00 LKS Stare Oborzysko [Orzeł]
24.02 ??.?? Turniej o Puchar Burmistrza
25.02 13.00 Grom Wolsztyn [Orzeł]
03.03 15.00 Zryw Rzeczyca [Orzeł]
11.03 14.00 Tarnovia Tarnowo Podgórne [Puchar Polski, Orzeł] 18.03 16.00 NAP Polonia Nowy Tomyśl [Przyprostynia]


PŁOMIEŃ B

tel. 606642637
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
facebook
Przetumacz stron

Wygenerowano w sekund: 0.10 6,834,917 unikalne wizyty