Październik 20 2019 03:50:23
Losowa Fotka
Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
Podsumowanie sezonu 2015/16
InformacjePłomień zakończył rozgrywki w Keeza IV Ligi na piętnastym miejscu i tym samym od sezonu 2016/17 nasza drużyna będzie rozgrywać swoje mecze w Klasie Okręgowej.

Łączy nas piłka


IV LIGA:

Kolejka 1:
Płomień - Lubuszanin Trzcianka 1:2 [Szymon Szulc]

Kolejka 2:
Warta Międzychód - Płomień 5:1 [Szymon Szulc]

Kolejka 3:
Płomień - GKS Dopiewo 0:2

Kolejka 4:
Grom Plewiska - Płomień 5:2 [Szymon Szulc, Mateusz Piechowiak]

Kolejka 5:
Płomień - Tarnovia Tarnowo Podgórne 0:2

Kolejka 6:
Huragan Pobiedziska - Płomień 4:3 [Szymon Szulc, Kamil Maciejewski, Mateusz Nowak]

Kolejka 7:
Płomień - Zjednoczeni Trzemeszno 3:3 [Mateusz Piechowiak, Kamil Maciejewski, Tomasz Piątyszek]

Kolejka 8:
Wełna Skoki - Płomień 2:0

Kolejka 9:
Płomień - Iskra Szydłowo 1:3 [Mateusz Piechowiak]

Kolejka 10:
GLKS Wysoka - Płomień 1:2 [Jakub Beyer, Łukasz Rogowski]

Kolejka 11:
Płomień - Kotwica Kórnik 1:2 [Szymon Juszczak]

Kolejka 12:
Mawit Lwówek - Płomień 0:4 [Szymon Szulc-2, Mateusz Piechowiak, Łukasz Rogowski]

Kolejka 13:
Płomień - Lechia 1922 Kostrzyn 3:3 [Szymon Szulc, Mateusz Piechowiak, Mateusz Nowak]

Kolejka 14:
Płomień - Sparta Oborniki 0:0

Kolejka 15:
Mieszko Gniezno - Płomień 3:1 [Szymon Szulc]

Kolejka 16:
Lubuszanin Trzcianka - Płomień 2:0

Kolejka 17:
Płomień - Warta Międzychód 0:3

Kolejka 18:
GKS Dopiewo - Płomień 4:0

Kolejka 19:
Płomień - Grom Plewiska 0:2

Kolejka 20:
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Płomień 1:5 [Szymon Juszczak]

Kolejka 21:
Płomień - Huragan Pobiedziska 2:1 [Szymon Szulc, Kamil Maciejewski]

Kolejka 22:
Zjednoczeni Trzemeszno - Płomień 2:0

Kolejka 23:
Płomień - Wełna Skoki 2:1 [Szymon Juszczak, Jakub Wośkowiak]

Kolejka 24:
Iskra Szydłowo - Płomień 1:0

Kolejka 25:
Płomień - GLKS Wysoka 0:2

Kolejka 26:
Kotwica Kórnik - Płomień 4:0

Kolejka 27:
Płomień - Mawit Lwówek 5:1 [Szymon Szulc-2, Jakub Wośkowiak, Mateusz Piechowiak, Kamil Dąbrowski]

Kolejka 28:
Lechia 1922 Kostrzyn - Płomień 1:0

Kolejka 29:
Sparta Oborniki - Płomień 3:0

Kolejka30:
Płomień - Mieszko Gniezno 1:5 [Jakub Wośkowiak]



PUCHAR POLSKI:
Płomień - Mawit Lwówek 1:1 k. 2:4 [Jakub Wośkowiak]



Bramkarze:
1 - Nowak Jakub (17/0)
33 - Borkowski Jakub (14/0)
44 - Kraszewski Krystian (4/0)

Obrońcy:
3 - Wasielewski Hubert (14/0)
4 - Kędziora Marcin (24/0)
7 - Fleischer Krzysztof (27/0)
17 - Borkowski Daniel (13/0)
20 - Piątyszek Tomasz (15/1)
21 - Bajończak Krzysztof (0/0)
22 - Beyer Jakub (28/1)
25 - Borkowski Przemysław (1/0)
26 - Kuhnke Dawid (10/0)
27 - Łodyga Mateusz (1/0)
28 - Jędrzejczak Hubert (8/0) - wypożyczony na rundę wiosenną z Zieloni Lubosz

Pomocnicy i napastnicy:
2 - Rogowski Łukasz (14/2) - wypożyczony na rundę wiosenną do Zryw Rzeczyca
5 - Juszczak Szymon (24/3)
6 - Kaczmarek Paweł (2/0)
8 - Kaczmarek Michał (14/0)
9 - Szulc Szymon (25/11)
10 - Pawlik Dawid (0/0)
11 - Maciejewski Kamil (17/3)
13 - Wośkowiak Jakub (16/4)
14 - Piechowiak Mateusz (30/6)
15 - Zimny Jan (28/0)
16 - Nowak Mateusz (30/2)
18 - Pietrzak Jonasz (17/0)
19 - Grabia Artur (17/0)
23 - Rzepa Artur (5/0) - wypożyczony na rundę jesienną do Huraganu Łomnica
24 - Dąbrowski Kamil (10/1) - wypożyczony na rundę jesienną do ATE Wicher Strzyżewo
29 - Maćkowski Wiktor (3/0)

Trener:
Kaniewski Dawid

Kierownik drużyny:
Kuchta Henryk

Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nastepny mecz
SENIORZY

Liga Międzyokręgowa



-




Płomień - Pogoń Smigiel
20.10.2019 g. 15.00

B Klasa



-




Płomień B - Sokół-Orkan Chobienice
20.10.2019 g. 11.00

ORLIKI GLPN


-




Wicher Strzyżewo - Płomień
18.10.2019 g. 16.00

ROZKŁAD MECZY
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Przetumacz stron

Wygenerowano w sekund: 0.09 11,474,166 unikalne wizyty