Maj 23 2019 19:19:45
Losowa Fotka
Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Trener
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
Podsumowanie sezonu Płomienia B 2014/15
InformacjeSezon 2014/15 drużyna Płomienia B Przyprostynia w rozgrywkach B Klasowych zajęła trzecie miejsce. Zawodnicy Krzysztofa Fleischera czternaście meczów wygrali, pięć zremisowali i tyle samo przegrali.

Kolejka 1:
Płomień B - Dab Bolewice 1:2 [Tomasz Tomiak]

Kolejka 2:
Borusja Boruja Kościelna - Płomień B 2:1 [Marcin Ciszak]

Kolejka 3:
Płomień B - Błędno Nądnia 2:2 [Tomasz Tomiak, Sebastian Szulc]

Kolejka 4:
Zenit Wytmośyl - Płomień B 2:1 [Sebastian Szulc]

Kolejka 5:
Płomień B - TS05 Nowy Tomyśl 6:2 [Remigiusz Woźniak-2, Tobiasz Basiński, Sławomir Rychter, Arkadiusz Szarata, Przemysław Borkowski]

Kolejka 6:
Sam Jastrzębsko Stare - Płomień B 0:2 [Tomasz Tomiak, Sebastian Szulc]

Kolejka 7:
Płomień B - Błyskawica Pakosław 10:0* [Sebastian Szulc-5, Sławomir Rychter-2, Remigiusz Woźniak, Andrzej Górliński, Krystian Kraszewski]
mecz zakończony po 45 minutach, wynik anulowany, Błyskawica wycofała się z rozgrywek

Kolejka 8:
Płomień B - Piast Jabłonna 2:2 [Tomasz Tomiak, Andrzej Górlinśki]

Kolejka 9:
Orzeł Łowyń - Płomień B 3:3 [Jonasz Pietrzak-2, Sebastian Szulc]

Kolejka 10:
Płomień - Ogrol Sielinko 1:1 [Michał Kostyra]

Kolejka 11:
Płomień B - LZS Wąsowo 2:0 [Michał Gucia, bramka samobójcza]

Kolejka 12:
Płomień B - Jastrząb Rudniki 9:1 [Sebastian Szulc-4, Marcin Ciszak, Martin Mataczyna, Przemysław Borkowski, Remigiusz Woźniak, Patryk Pawlik]

Kolejka 13:
Grom Zębowo - Płomień B 1:4 [Sebastian Gajewski, Sebastian Szulc, Sławomir Rychter, Przemysław Borkowski]

Kolejka 14:
Dąb Bolewice - Płomień B 0:1 [Marcin Adamczak]

Kolejka 15:
Płomień B - Borusja Boruja Kościelna 3:0 [Przemysław Borkowski, Sebastian Gajewski, bramka samobójcza]

Kolejka 16:
Błędno Nądnoa - Płomień B 0:2 [Michał Kostyra, Sebastian Gajewski]

Kolejka 17:
Płomień B - Zenit Wytomyśl 4:1 [Artur Grabia-2, Karol Szaferski, Tomasz Tomiak]

Kolejka 18:
TS05 Nowy Tomyśl - Płomień B 0:5 [Remigiusz Woźniak-2, Mateusz Nowak, Sebastian Szulc, Przemysław Borkowski]

Kolejka 19:
Płomień B - Sam Jastrzębsko Stare 2:1 [Kamil Dąbrowski, Sebastian Szulc]

Kolejka 20:
Pauza

Kolejka 21:
Piast Jabłonna - Płomień B 0:0

Kolejka 22:
Płomień B - Orzeł Łowyń [Patryk Pawlik, Remigiusz Woźniak, Sebastian Gajewski]

Kolejka 23:
Ogrol Sielinko - Płomień B 2:1 [Tobiasz Basiński]

Kolejka 24:
Płomień B - LZS Wąsowo 6:1 [Sebastian Szulc-2, Dawid Kędzierzyński, Patryk Pawlik, Remigiusz Woźniak, Marcin Adamczak]

Kolejka 25:
Jastrząb Rudniki - Płomień B 0:4 [Sebastian Szulc, Sebastian Gajewski, Michał Kostyra]

Kolejka 26:
Płomień B - Grom Zębowo 4:6 [Sebastian Szulc-3, Remigiusz Woźniak]

ŁĄCZY NAS PIŁKA


darmowy hosting obrazków



Kadra:
1 - Krystian Kraszewski (16/1)
2 - Dawid Radny (2/0)
3 - Przemysław Borkowski (21/5)
4 - Marek Dura (4/0)
5 - Tomasz Tomiak (24/5)
6 - Marcin Ciszak (18/2)
7 - Krzysztof Fleischer (3/0)
8 - Sławomir Rychter (11/4)
9 - Andrzej Górliński (5/2)
10 - Paweł Szott (3/0)
11 - Wojciech Chwałkowski (11/1) - wypożyczony do Sokół Dąbrówka Wlkp. w rundzie jesiennej
12 - Wojciech Sitnik (3/0)
13 - Arkadiusz Szarata (14/1)
14 - Martin Mataczyna (21/1)
15 - Michał Kostyra (14/3)
16 - Karol Szaferski (13/1)
17 - Patryk Pawlik (14/4)
18 - Sebastian Gajewski (14/4)
19 - Rafał Kędzierzyński (21/0)
20 - Sebastian Szulc (22/20)
21 - Tobiasz Basiński (22/2)
22 - Jarosław Gołek (4/0)
23 - Paweł Merda (4/0)
24 - Artur Rzepa (3/0)
25 - Wojciech Puchacz (1/0)
26 - Dawid Kędzierzyński (20/1)
27 - Dariusz Stefański (4/0)
28 - Remigiusz Woźniak (17/8)
29 - Marcin Adamczak (10/2)
28 - Przemysław Król (0/0)
29 - Tomasz Śliwa (0/0)
30 - Krzysztof Bajończak (0/0)
31 - Michał Kaczmarek (0/0)
32 - Dawid Pawlik (0/0)
33 - Jakub Borkowski (5/0)
34 - Kamil Maciejewski (0/0)
35 - Paweł Kaczmarek (0/0)
36 - Michał Gucia (1/1)
37 - Daniel Borkowski (1/0)
38 - Jonasz Pietrzak (1/2)
39 - Artur Grabia (3/2)
40 - Kamil Dąbrowski (4/1)
41 - Grzegorz Siedlarz (0/0)
42 - Jakub Nowak (2/0)
43 - Nowak Mateusz (1/1)
44 - Jakub Wośkowiak (3/0)

Trener: Krzysztof Fleischer.

Kierownik drużyny: Damian Gaweł.

darmowy hosting obrazków


Statystki z meczów Płomienia B w rozgrywkach w Klasy B:


Mecze: 113 ;
Gole strzelone: 318;
Średnia zdobytych goli na mecz: 2.81;
Gole stracone: 174;
Średnia straconych goli na mecz: 1.53;
Zwycięstwa: 67;
Remisy: 18;
Porażki: 28;
Pierwszy mecz: vs. Korona II Bukowiec (8:3) 29.08.2010;
50 mecz: vs. Promień Opalenica (1:2) 28.09.2012;
100 mecz: vs. Ogrol Sielinko (1:1) 25.10.2014
Pierwsze zwycięstwo: vs. Korona II Bukowiec (8:3) 29.08.2010;
Pierwszy remis: vs. Piast Jabłonna (2:2)18.09.2010 ;
Pierwsza porażka: vs. Orzeł Granowo (1:5) 12.09.2010 ;
Najwyższe zwycięstwo: 10:0 Blyskawica Pakoslaw 04.10.2014;
Najwięcej meczów bez porażki z rzędu: 17;(14.09.2014 TS 05 Nowy Tomysl 6:2 - 24.05.2015 Orzeł Łowyń 3:2)
Najdłuższa kolejność zwycięstw: 9; (08.11.2014 LZS Wąsowo 2:0 - 26.04.2015 TS 05 Nowy Tomyśl 5:0 )
Najdłuższa kolejność bez zwycięstwa: 4 (24.08.2014 Bledno Nadnia 2:2 - 14.09.2014 Zenit Wytomysl 1:2)
Najwyższy remis: 3:3 (16.06.2013 vs.Orzel Rostarzewo);(19.10.2014 vs. Orzeł Łowyn)
Najwięcej remisów z rzędu: 2;(17.10.2010 Skra Wielkopolska Otusz 1:1 - 23.10.2010 TS 05 Nowy Tomyśl 0:0);( 11.10.2014 Piast Jablonna 2:2 - 10.10.2014 Orzeł Łowyń 3:3)
Najwyższa porażka: 1:8( 11.05.2014 Avia II Kamionki)
Najwięcej porażek z rzędu: 3 (20.10.2012 Pieczarka Wielichowo 1:2 - 04.11.2012 Patria II Buk 0:4),(31.08.2014 Dab Bolewice 1:2 - 14.09.2014 Zenit Wytomysl 1:2);
Najwięcej meczy: 98 Ciszak Marcin
Najwięcej bramek: 30,Rychter Sławomir
Najwięcej asyst: 27,Rychter Sławomir
Pierwsza bramka dla Płomienia B: Adamczak Marcin vs. Korona II Bukowiec 29.08.2010
50 bramka dla Płomienia B: Kędzierski Krzysztof vs. TS 05 Nowy Tomyśl 22.05.2011 (4:1)
100 bramka dla Płomienia B: Kędzierski Krzysztof vs. TS 05 Nowy Tomyśl 15.04.2012 (2:3)
150 bramka dla Płomienia B: Dudziński Bartosz vs. Pogrom Urbanowo 07.10.2012 (5:2)
200 bramka dla Płomienia B: Sebastian P. (bramka samobojcza)vs. Avia II Kamionki 22.09.2013 (2:2)
300 bramka dla Płomienia B: Karol Szaferski vs. Zenity Wytomyśl 19.04.2015 (4:1)
Najwięcej goli w ciągu meczu: 5,Sebastian Szulc (10:0 - Blyskawica Pakoslaw 04.20.2014)
Najwiecej punktów w rundzie: 28 (wiosna 2010)
Najmniej punktów w rundzie: 16 (jesień 2012)
Najwiecej strzelonych bramek w rundzie: 44 (jesien 2014)
Najmniej strzelonych bramek w rundzie: 30 (wiosna 2010)
Najmniej straconych bramek w rundzie: 13 (wiosna 2010)
Najwiecej straconych bramek w rundzie: 29 (jesień 2012)
Najwiecej punktow w sezonie:47 (2010/2011)
Najwiecej strzelonych bramek w sezonie:66 (2011/2012)
Najmniej straconych bramek w sezonie:30 (2011/2012)





































Nazwisko Imię BramkiAsystySuma
Sebastian Szulc20727
Remigiusz Wozniak8614
Tobiasz Basinski21214
Przemyslaw Borkowski538
Slawomir Rychter437
Tomasz Tomiak516
Sebastian Gajewski516
Marcin Adamczak235
Patryk Pawlik404
Michał Kostyra314
Marcin Ciszak224
Artur Grabia224
Dawid Kedzierzynski134
Andrzej Gorlinski213
Kamil Dabrowski123
Jonasz Pietrzak202
Martin Mataczyna112
Karol Szaferski112
Marek Dura022
Arkadiusz Szarata101
Michał Gucia101
Krystian Kraszewski101
Mateusz Nowak101
Rafal Kedzierzynski011
Artur Rzepa011
Jakub Wośkowiak011
Wojtek Chwałkowski011
Dariusz Stefański011
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Nastepny mecz
SENIORZY

Liga Międzyokręgowa



-




PKS Racot - Płomień
26.05.2019 g. 17.00


-




Płomień - Orla Jutrosin
02.06.2019 g. 16.00

B Klasa



-




Borusja Boruja Kościelna - Płomień B
05.06.2019 g. 18.00

ORLIKI GLPN


-




Huragan Łomnica - Płomień
23.05.2019 g. 17.00


-




Obra Młodzik Zbąszyń - Płomyk
24.05.2019 g. 17.00

ROZKŁAD MECZY
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Przetumacz stron

Wygenerowano w sekund: 0.24 10,085,079 unikalne wizyty