Luty 23 2020 16:49:09
Losowa Fotka
Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
facebook
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
1% podatku Płomień
Urodziny w tym miesicu
Kalendarz
Kalendarz: Tydzie | Miesic | Rok | Szukaj   O...

Kalendarz: Tydzie | Miesic | Rok
Dzi

<< 2019 Rok: 2021 >>

Stycze | Luty | Marzec | Kwiecie | Maj | Czerwiec | Lipiec | Sierpie | Wrzesie | Padziernik | Listopad | Grudzie

Stycze
1.
2.
6.
7.
8.
10.
11.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
30.
Luty
1.
2.
5.
6.
7.
9.
10.
11.
12.
14.
16.
17.
19.
20.
25.
26.
28.
Marzec
1.
2.
4.
6.
8.
9.
10.
11.
13.
14.
15.
16.
17.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
27.
28.
29.
31.
Kwiecie
2.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
15.
17.
18.
20.
22.
23.
24.
26.
27.
28.
29.
30.
Maj
2.
4.
5.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
18.
20.
21.
23.
25.
26.
28.
29.
30.
Czerwiec
1.
2.
3.
4.
5.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
16.
17.
18.
20.
22.
24.
27.
28.
29.
Lipiec
2.
3.
4.
5.
8.
9.
10.
12.
15.
17.
19.
20.
21.
25.
27.
29.
31.
Sierpie
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
9.
10.
11.
12.
13.
16.
17.
19.
20.
21.
22.
23.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
Wrzesie
1.
2.
3.
4.
6.
7.
8.
9.
10.
13.
14.
15.
16.
17.
23.
24.
27.
28.
29.
30.
Padziernik
1.
3.
4.
5.
8.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
18.
20.
23.
25.
26.
28.
30.
31.
Listopad
2.
3.
4.
5.
9.
10.
12.
13.
14.
15.
17.
18.
19.
20.
22.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
Grudzie
4.
5.
6.
7.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
18.
21.
22.
23.
24.
26.
28.
29.
30.
Facebook ...
Turbokozak
przekaż 1%
ZIMA 2020
PŁOMIEŃ

08.02 13.00 ZAP Zbąszynek
22.02 13.00 Halowy Turniej o Puchar Burmistrza
23.02 13.00 Sokół Pniewy
29.02 13.00 Pogoń Świebodzin
07.03 13.00 Grom Wolsztyn
14/15.03 Patria Buk (V Liga)

PŁOMIEŃ B

01.03 13.00 Toroma Torzym
08.03 11.00 Wicher Strzyżewo
15.03 11.00 Błędno Nądnia
22.03 11.00 Klon Babimost
29.03 13.00 Piast Jabłonna (B Klasa)


PLAN PRZYGOTOWAŃ

Przekaż 1% podatku!
przekaż 1%
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Przetumacz stron

Wygenerowano w sekund: 0.11 13,199,571 unikalne wizyty